Hey, vilniečiai ir ne tik! Jei nuolat galvoje kirba klausimai „Kas vyksta Vilniuje?“ ar „Kokie Renginiai Vilniuje šiandiena, o gal rytoj?“, tuomet esate būtent ten, kur reikia – šioje svetainėje rasite išsamią informaciją apie Vilniuje ir Vilniaus rajone artimiausiu metu įvyksiančius renginius.   


Sveikatingumo žygis Neries pakrantėmis

Apie

Renginys įvykęs

Du šių metų spalio sekmadienius – 16 ir 23 dienomis kviečiame visus norinčius į sveikatingumo žygius su kineziterapeute ir gide, šiaurietiško ėjimo instruktore Egle Mickevičiene.

1-ojo žygio maršrutas ir planas
Spalio 16 d. 11 val. renkamės mašinų stovėjimo aikštelėje prie Vilniaus m. klinikinės ligoninės (buvusi spec. poliklinika) Antakalnio g. 124. Keliausime Neries pakrantėmis iki Valakampių antrojo pliažo ir grįšime miško takeliais į tą pačią vietą. Kelionės trukmė – apie 2,5-3 val.
Svarbu! Prašome pasiimti šiaurietiško ėjimo lazdas, o tuos, kurie jų neturi, prašome pranešti el. paštu antakalnioistorijos@gmail.com iki penktadienio (spalio 14 d. 12 val.).

Susipažinsime su:
– šiaurietiško ėjimo technikos pagrindais;
– apšilimo pratimais prieš fizinį krūvį, jų nauda;
– kvėpavimo ir fizinio krūvio ypatumais ėjimo metu;
– skirtingų kvėpavimo technikų metodika einant;
– Rytų medicinos praktiniais patarimais, savimasažu imunitetui stiprinti;
– tempimo pratimais ir jų svarba po fizinio krūvio.

Susitikimo vieta - mašinų stovėjimo aikštelėje prie Vilniaus m. klinikinės ligoninės (buvusi spec. poliklinika) Antakalnio g. 124.