Atraskite įdomiausius renginius Vilniuje ir pasinerkite į sostinės kultūrinį gyvenimą. Nuo muzikos koncertų, teatro spektaklių iki festivalių ir parodų – čia rasite viską, kas suteiks jums nepakartojamų įspūdžių. Renginiai Vilniuje yra jūsų gidas po įsimintiniausius miesto įvykius!


Sustok pasikalbėti, pažinti ir įkvėpti

Apie

Renginys įvykęs

Šiame greitai besisukančiame pasaulyje turime ieškoti ramybės stotelės, kurioje galėtume pasikalbėti, pažinti ir įkvėpti. Būtent todėl balandžio 9–11 d. PC „Europa“ ir socialinės iniciatyvos „Skirtingos Spalvos“ organizuojamas renginių ciklas apie emocinę sveikatą „Sustok pasikalbėti, pažinti ir įkvėpti“ kvies miestiečius sustoti.
Renginio pavadinime slypi žinutė patyrusiems perdegimą, besijaučiantiems pasimetus kasdienybėje, nerandantiems savo vidinio balso ar besidomintiems emocine sveikata. Kiekviena renginio diena kvies patirti skirtingą būseną, leis sužinoti daugiau informacijos apie gyvenimo ir darbo balansą, streso valdymą, terapijų poveikį organizmui, santykius su kolegomis ar darbdaviu, tinkamus pagalbos sau būdus.
3 dienos, 3 sustojimo stotelės su žymiausiais Lietuvos emocinės sveikatos specialistais ir žinomais žmonėmis. Renginį moderuos socialinės iniciatyvos „Skirtingos Spalvos“ įkūrėjas Dalius Stankevičius.

Balandžio 9 d. „Sustok pasikalbėti“.
• 12.00–13.00 val. kakavos terapija su Samanta Dvilevičiūte (būtina išankstinė registracija). Ši žemės elemento ceremonija atkeliavo iš Meksikos. Kakavos poveikis padeda skleistis kūrybai, nuramina mintis ir gydančiai veikia kūną, protą ir sielą.
• 17.30–18.30 val. pokalbis apie perdegimą su psichoterapeutu Dainiumi Jakučioniu. Pokalbio tema „Perdegimas: viską darau, nors nieko nenoriu“.
• 19.00–20.00 val. knygos pristatymas su prof. Eugenijumi Laurinaičiu. Pokalbio tema „Knygos „Žuvis vandenyje“ pristatymas. Ar suprantu, kodėl taip bendrauju?“.

Balandžio 10 d. „Sustok pažinti“.
• 12.00–13.00 val. balso ir muzikos terapija su Migloko (būtina išankstinė registracija). Terapijoje pasinersite į spontanišką, žaismingą ir improvizacinį dainavimo pratimų procesą, susipažinsite su vokalinėmis kvėpavimo technikomis, išmoksite savo balsus išreikšti emocijomis. Atkreipiame dėmesį, kad išankstinė dainavimo patirtis nėra būtina.
• 17.30–18.00 val. Lietuvos Raudonojo Kryžiaus pirmosios pagalbos mokymai.
• 18.00–19.00 val. pranešimas apie savęs pažinimą su psichoterapeute Brigita Kaleckaite. Pranešimo tema „Tapatybės žemėlapis: kaip atrodo savimonės žingsniai?“.

Balandžio 11 d. „Sustok įkvėpti“.
• 12.00–13.00 val. kuksando terapija su Nacionalinio kuksando centro įkūrėja, ergoterapeute Toma Pagojute-Kumžiene (būtina išankstinė registracija). Kuksando – tai tradicinė senoji Korėjos fizinių pratimų, taisyklingo diafragminio kvėpavimo, meditacijos, akupresūros ir gyvensenos sistema, kuri padeda įveikti stresą̨, nuovargį, nemigą, atkuria emocijų̨ pusiausvyrą, lengvina skausmus ir ligų sukeltus negalavimus.
• 17.30–18.30 val. uždaromoji renginio diskusija su prof. Eugenijumi Laurinaičiu ir atlikėja Monique. Diskusijos tema „Savęs pokyčio vairas – mūsų rankose“.
• 19.00–19.45 val. Monique akustinis koncertas.

Tik nepamiršk sustoti, lauksime Tavęs prekybos centre „Europa“ balandžio 9–11 d.

*Renginys nemokamas.
* *Renginio metu bus fotografuojama ir filmuojama. Nuotraukose ir vaizdo įrašuose gali matytis Jūsų atvaizdas. Dalyvaudami renginyje, Jūs kartu sutinkate, kad vaizdinė medžiaga gali būti naudojama įvairiose viešinimo priemonėse (socialinėje erdvėje, interneto portaluose).