Atraskite įdomiausius renginius Vilniuje ir pasinerkite į sostinės kultūrinį gyvenimą. Nuo muzikos koncertų, teatro spektaklių iki festivalių ir parodų – čia rasite viską, kas suteiks jums nepakartojamų įspūdžių. Renginiai Vilniuje yra jūsų gidas po įsimintiniausius miesto įvykius!


Susitikimas su tapytoja Ara Radvile

Apie

Renginys įvykęs

Vasario 17 d. ir kovo 9 d. 15 val. parodos „Akmuo Pienas Širdis“ autorė Ara Radvilė kviečia lankytojus į susitikimą ir diskusiją tema ,,PRIMITYVUS MENAS // KURTI ŠIANDIENOS PERSONAŽĄ".

Menininkė kvies diskutuoti apie tai, kas yra šiandienos personažas, kodėl šių dienų kontekste svarbu sugrįžti į pradžią ir ieškoti gyvos, tikros, jutimiškai apčiuopiamos personažo formos ir kodėl primityvus menas išlieka aktualus ir šiandien.

Parodoje „Akmuo Pienas Širdis“ Ara Radvilė pristato naują, jautrų kūrinių ciklą, kuriame švelnūs potėpiai ir minkšti personažų siluetai kalba apie vidines žmogaus būsenas ir gilius išgyvenimus, apie užgimtsančias naujas pradžias. Šios vidinės veikėjų kelionės parodoje vaizduojamos sutelkiant didžiausią dėmesį į žmogaus kūnus, kurie lyg nugludę akmenukai praradę visas aštrias briaunas, nesipriešina apinkiniui pasauliui, o tiesiog esti.

Renginys yra iniciatyvos „SU-MENĖK'24“ dalis.