Atraskite įdomiausius renginius Vilniuje ir pasinerkite į sostinės kultūrinį gyvenimą. Nuo muzikos koncertų, teatro spektaklių iki festivalių ir parodų – čia rasite viską, kas suteiks jums nepakartojamų įspūdžių. Renginiai Vilniuje yra jūsų gidas po įsimintiniausius miesto įvykius!


Cirko pasirodymas. Šuniukų diskoteka

Apie

Renginys įvykęs

Kviečiame jus į naujieną Raganiukės teatre!

Cirko pasirodymas kuriame vaidina kačiukas ir šuniukas.

Puikus renginys visai šeimai!

Nuotaikingoje programoje cirko artistai supažindins su įvairiais cirko žanrais ir pristatys savo parengtus numerius, pasirodymo metu žiūrovai įsitrauks į vaidinimą, nenumaldomas emocijas kels po sceną skraidantys balandžiai, paslaptingi magijos triukai, mielas katinėlis, kuris mėgsta vaikščioti vienas, pademonstruos savo akrobatinę kasdienybę, sužinosite kokia mankšta cirko artistai pradeda dieną, o viską vainikuos tikrų tikriausia šuniukų diskoteka.

Programoje dalyvauja cirko artistai apkeliavę daug Europos šalių, įvairių festivalių ir Lietuvos rekordininkė - mergina, sukanti daugiausiai lankų!

Programoje daug šviesos ir garso efektų bei ryškių personažų.

Įspūdžiai ir gera nuotaika garantuoti - tiek mažiems, tiek dideliems,! Ateik, nes tu turi tai pamatyti. Laukia daug staigmenų!

Kviečiame į renginį atvykti persirengus įvairiais personažais.

Skirta vaikams nuo 3 metų.