Atraskite įdomiausius renginius Vilniuje ir pasinerkite į sostinės kultūrinį gyvenimą. Nuo muzikos koncertų, teatro spektaklių iki festivalių ir parodų – čia rasite viską, kas suteiks jums nepakartojamų įspūdžių. Renginiai Vilniuje yra jūsų gidas po įsimintiniausius miesto įvykius!


Spektaklis visai šeimai "Raganiukė ir Besmegenis" II dalis

Apie

Renginys įvykęs

Raganiukės teatro premjera vaikams ,,Raganiukė ir Besmegenis. II dalis”!

Pamokomų nuotykių ir juokingų nutikimų kupinas spektaklis pagal žymaus vokiečių rašytojo Otfrydo Proislerio knygą vaikams!

Ar esi girdėjęs apie gerąją Raganiukę? O apie jos mokytoją varną Abraksą?

Kartą gyveno tokia ragana, ne ragana net, o raganiukė, mat jai buvo tik šimtas dvidešimt septyneri metai, o šitoks amžius raganai – vienas juokas.

Raganiukė buvo nenuorama ir užsispyrusi, nors kasdien maždaug po šešias valandas mokėsi burti, ne viskas pavykdavo - vietoj lietaus pasipildavo pasukos, kankorėžiai ir bet baltos pelės.

Šioje dalyje Raganiukė kartu su Besmegeniu leidžiasi į nuotykius. Kuo pasibaigs ši istorija sužinosite tik atvykę į spektaklį.

Svarbu. Kiekviena šio spektaklio dalis pasakoja vis kitą istoriją, tad nėra būtina būti mačius visų dalių. Galima kiekvieną dalį žiūrėti atskirai.

N-3. Spektaklis skirtas vaikams nuo 3 metų.