Hey, vilniečiai ir ne tik! Jei nuolat galvoje kirba klausimai „Kas vyksta Vilniuje?“ ar „Kokie Renginiai Vilniuje šiandiena, o gal rytoj?“, tuomet esate būtent ten, kur reikia – šioje svetainėje rasite išsamią informaciją apie Vilniuje ir Vilniaus rajone artimiausiu metu įvyksiančius renginius.   


Pažintinis žygis su gide, geografe, ilgamete pažintinių pėsčiųjų žygių vadove Nijole Balčiūniene

Informacija

Nemokamas Nemokamas:
Renginys Renginys:
Iniciatyva
Data Data:
Sekmadienis, Spalis 1, 2023
Vieta Vieta:
Susitikimo vieta – Žolyno g. (Vilnius, Antakalnis) priešais Troleibusų parką.
Pradžia Pradžia:
12:00 val.

Apie

Spalio 1 d., sekmadienį 12 val. Antakalniečių bendruomenė vėl kviečia į pažintinį žygį su gide, geografe, ilgamete pažintinių pėsčiųjų žygių vadove Nijole Balčiūniene. Keliausime Sapieginės kalvynu bei Iškartų kraštovaizdžio draustinio gamtos takais. Antakalnis ribojasi su vaizdingo reljefo Sapieginės-Šveicarijos-Lyglaukių eroziniais kalvynais, Iškartų kraštovaizdžio draustiniu, primenančiu vėduoklę. Dideli santykiniai aukščių skirtumai, žemės paviršiaus formų įvairovė sudaro kalnų vaizdą. Sustosime regyklose nuo kurių atsiveria įspūdingi miesto vaizdai. Sužinosime kokios buvo klimatinės sąlygos, kai Panerių kalvynais klaidžiojo mamutai.
Susitikimo vieta – Žolyno g. priešais Troleibusų parką. Žygio pabaiga – toje pačioje vietoje. Kelionės trukmė apie 3 val.
Žygių organizatoriai – asociacija „Antakalniečių bendruomenė“
Projektą remia Vilniaus miesto savivaldybė
http://www.antakalnieciai.lt/pazintiniai-zygiai-po-antakalnio-apylinkes/