Hey, vilniečiai ir ne tik! Jei nuolat galvoje kirba klausimai „Kas vyksta Vilniuje?“ ar „Kokie Renginiai Vilniuje šiandiena, o gal rytoj?“, tuomet esate būtent ten, kur reikia – šioje svetainėje rasite išsamią informaciją apie Vilniuje ir Vilniaus rajone artimiausiu metu įvyksiančius renginius.   


Neskaitymo festivalis

Apie

Renginys įvykęs

Neskaitymo festivalis – didžiausias disleksijos pažinimo savaitės #GoRedForDyslexia renginys – jau spalio 3 d. MO muziejuje (Pylimo g. 17, Vilnius)!
Štai kas tavęs laukia:
17:00–17:45 Literatūros pamoka be knygų – prasminga ir įmanoma
Literatūra ir „privalomų“ knygų sąrašai jaunimą varo į neviltį. Bet juk kažkaip reikia prisijaukinti tekstą? Tekstas, su kuriuo dirbome šiose pamokose, neišvengiamai yra paimtas iš knygos, tik jis šiek tiek kitoks – įgarsintas ir parašytas taip, kaip jį matytų disleksiją turintis mokinys. Literatūros pamokas be knygų išbandė Žvėryno gimnazijos mokiniai. Išgirsk jų patirtis!
Literatūros pamokų be knygų patirtį apžvelgia Renata Zarauskienė – idėjos autorė, Žvėryno gimnazijos lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja, bei jos mokiniai.
18:00–19:30 Diskusija „Nekenčiu skaityti, bet moku augti“
Ką reiškia profesinis ir asmeninis augimas, kai knyga ir tekstas nėra geriausi tavo draugai?
Diskusijoje dalyvauja žmonės, kuriems disleksija nesutrukdė augti – režisierius Saulius Baradinskas, „Robotikos akademijos“ vadovas Kristijonas Vasiliauskas, meilės romanų rašytoja K. B. M. Lion.
Pokalbį moderuoja 100 AŠ turintis Dominykas Vaitiekūnas.