Atraskite įdomiausius renginius Vilniuje ir pasinerkite į sostinės kultūrinį gyvenimą. Nuo muzikos koncertų, teatro spektaklių iki festivalių ir parodų – čia rasite viską, kas suteiks jums nepakartojamų įspūdžių. Renginiai Vilniuje yra jūsų gidas po įsimintiniausius miesto įvykius!


„Namų anatomija“ – kvapą gniaužianti kelionė namo | Raffi Feghali

Apie

Renginys įvykęs

Vilniaus universiteto (VU) Kultūros centras „Istorijų pasakojimų salioną“ organizuoja jau penkerius metus, siekdamas populiarinti gyvo pasakojimo tradiciją Vilniaus universitete. Šiais metais Lietuvoje viešintis libanietis pasakotojas Raffi Feghali surengs vieną įspūdingiausių savo pasirodymų pavadinimu „Anatomy of Home“ (liet. „Namų anatomija“). Istorijų pasakojimo pasirodymas įvyks kovo 23 dieną, 18 valandą, VU Teatro salėje.

Ši istorija yra apie namus: gimtuosius, pasirinktus, priverstinius, tarpinius... Mūsų gyvenimas prasideda namuose, jei esame vieni iš laimingųjų, tada juose augame, tyrinėjame ir pasirenkame, ar toliau čia gyvensime, ar ieškosime kitų. Daugumai iš mūsų, daug labiau nei norime tikėti, yra primetami svetimi namai. Kai kurie išmoksta mylėti naujus namus, o kiti blaškosi tarp dviejų. Pasakotojas klausia, koks yra mūsų santykis su namais? Egzistuoja ištisas namų pasaulis

Istorijų pasakojimo renginys „Namų anatomija“ vyks anglų kalba.

Vilniaus universiteto studentams ir darbuotojams įėjimas nemokamas, tačiau būtina turėti tai įrodantį pažymėjimą ir užsiregistruoti ČIA: