Atraskite įdomiausius renginius Vilniuje ir pasinerkite į sostinės kultūrinį gyvenimą. Nuo muzikos koncertų, teatro spektaklių iki festivalių ir parodų – čia rasite viską, kas suteiks jums nepakartojamų įspūdžių. Renginiai Vilniuje yra jūsų gidas po įsimintiniausius miesto įvykius!


Meno „lėtai“ diena Europos parke

Apie

Renginys įvykęs

Balandžio 13 d., šeštadienį, 12 val. Europos parkas kviečia lėtai, dėmesingai, ramiai ir auginančiai kelionei po šiuolaikinio meno ir gamtos ansamblį.

Meno „lėtai“ renginys prasidės įžanga apie patį Europos parką kaip didžiulį meno kūrinį, paskatinimu pilnai pasinerti į šią akimirką, pajusti gamtos ir kūrybos ryšį. Tuomet renginio dalyviai leisis į kelionę kartu su meno edukatore Karen Vanhercke. Atrasti, suprasti ir giliai patirti meną gali kiekvienas žmogus. Tam nebūtina eksperto, meno žinovo pagalba. Tačiau norintys padiskutuoti, išgirsti ir pasidalinti savo mintimis taip pat turės tam galimybę.

Į daugiau nei šimtą skulptūrų ir kraštovaizdžio meno kūrinių eksponuojantį muziejų atvykusieji šįkart bus pakviesti pažinti galbūt vos keletą kūrinių iš šios didelės kolekcijos, ir atrasti, kuo kitoks yra šitoks, lėtesnis patyrimas. Išplėtus laiko intervalą, skirtą vieno meno kūrinio pažinimui, atrandama gerokai daugiau nei galbūt pagalvotume – atsiveria daugiau rakursų, įsitraukia daugiau pojūčių, kyla naujų idėjų.

Po pasivaikščiojimo, 13 val. visus norintys bus pakviesti pasidalinti savo įspūdžiais, mintimis, atradimais, vaišinantis arbata ir sausainiais.

Kiekvienas meno kūrinys skirtingu sezonu, dienos metu, kiekvienu momentu atsiskleidžia vis kitaip. Kaip jautriai galima šį kismą pastebėti, kiek įžvelgti? Apsilankę Meno „lėtai“ renginyje, galėsite patikrinti.

Renginio trukmė – 1,5 val.
Įsigijus lankytojo bilietą (12 Eur, su nuolaida – 11Eur/8 Eur) renginys nemokamas.
Būtina išankstinė registracija tel. + 370 698 30923 arba el. paštu hq@europosparkas.lt.

Bilietus galima įsigyti muziejaus kasoje arba iš anksto internetu.
Primename, kad Europos parke lankytis galima kasdien nuo 10 val. iki saulėlydžio. Bilietai ir informacija:
G. Karoso fotografijoje Makoto Ito „Sraigė“