Hey, vilniečiai ir ne tik! Jei nuolat galvoje kirba klausimai „Kas vyksta Vilniuje?“ ar „Kokie Renginiai Vilniuje šiandiena, o gal rytoj?“, tuomet esate būtent ten, kur reikia – šioje svetainėje rasite išsamią informaciją apie Vilniuje ir Vilniaus rajone artimiausiu metu įvyksiančius renginius.   


LET'S GET ROCKED

Apie

Renginys įvykęs

Ar TAU užverda kraujas, liepsnoja akys ir beprotiškai daužosi širdis, kai klausai ištaškančio hard rock‘o, tvirto ir sunkaus metalo, o gal energingo Alternative ar užvedančio Glam‘o?

LET’S GET ROCKED!!!

Balandžio 15 d. būtent toks koncas laukia TAVĘS!

Net 4-ios grupės drebins Narauti klubą:
- „Marco Luponero & The Loud Ones“ (Suomija)
- „Rebel Riot“ (Latvija)
- „Bitter Roots“ (Vilnius)
- „Jett Star“ (Vilnius)

Marco Luponero & The Loud Ones [FIN]:
2019m. įkurta grupė iš Suomijos, kurios pagrindinis lyderis ir įkūrėjas – Marco Luponero (Marco Lindholm, Bosas/Vokalas, ankščiau – „TerrorWheel“ ir „Altaria“ grupių narys). Grupės kūryboje persipinantis punk ’n’ roll, hard rock, speed metal mišinys suteikia šiai grupei išskirtinio skambesio, tikrai nenuvils „Motorhead“ grupės fanų. Grupės stipriausia pusė - įsimenančios vokalinės linijos bei studijoje iki maksimumo nušlifuotos dainos, kurias pirmą kartą galėsite išgirsti ir Lietuvoje – jau balandžio 15d., klube nArauti, Vilniuje.

Rebel Riot [LV]:

2007 m. startavęs, vienas stipriausių sunkiojo Rock n‘ Roll desantas iš Latvijos. Grupės skambesyje jaučiama 60‘s ir 80‘s klasikinių roko ir metalo stilių įtaka. 2016 m. grupė išleido trečiąjį ir patį sėkmingiausią studijinį albumą „The Good, Bad and The Heavy“. Albumas buvo iškart nominuotas Latvijos muzikos apdovanojimuose, kaip vienas iš 5-ių geriausių Latvijos roko / metalo įrašų 2016 m. , o svetur šis darbas susilaukė dar daugiau teigiamų recenzijų. Kaip sako patys Rebel Riot - "The Good, Bad and The Heavy" albumas pasakoja apie kovą ir pusiausvyrą tarp šviesos ir tamsiųjų jėgų, su kuriomis kiekvienas iš mūsų susiduria kasdieniame gyvenime.
2020 m. pasirodė naujas singlas bei video klipas „Pedal To The Metal”. „Rebel Riot“ jau ne pirmą sykį koncertuoja Lietuvoje ir šįsyk nekantrauja vėl atvykti pas mus!

Bitter Roots [LT]:
Alternatyvaus roko grupė iš Vilniaus. 2021 metais grupė išleido 3 naujus singlus: “Seaside”, “Devil I know”, “Magic”. Šiuo metu grupė darbuojasi ties nauju skambesiu, naujomis dainomis bei studijiniais įrašais. Energija, geros emocijos ir visa tai - Bitter Roots.
Grupę sudaro: Linas Kriščiūnas (vokalas/gitara), Kipras Kalzanauskas (būgnai), Evaldas Jonikas (sintezatorius), Karolis Viduto (Bosinė gitara).

Jett Star [LT]:

80'ųjų glam roko atstovai iš Vilniaus, susikūrę dar 2017 m. vasarą. Kuriantys ir grojantys savo kūrybos dainas ir gerai žinomų 80'ųjų roko dievų koverius, Jett Star nuskraidins į laikus kuomet pasaulį valdė rock n' roll'as ir dar sykį rock n' roll'as! Aštrios ir melodingos gitaros, jausmingos baladės ir stogą raunantys gabalai, ryškios spalvos, besiplaikstantys plaukai ir tikra 80'ųjų dvasia!
Neseniai pristačiusi savo pirmąjį video klipą, grupės Whitesnake koverį – ”Fool for Your Loving”, grupė sugrįžta su nauju energijos užtaisu bei žada užkurti tikrą „Glam rock party“!
Grupę sudaro: Pixxy Roxx (vokalas), Mario Danger (gitara), Tori Nightsgift (bosinė gitara), Rikki Arno (būgnai).

LET’S GET ROCKED!!!
------------------------------------------------
Durys: 18:00
Pradžia: 20:00
Kaina: 10 eur. (bilietai prie durų)