Atraskite įdomiausius renginius Vilniuje ir pasinerkite į sostinės kultūrinį gyvenimą. Nuo muzikos koncertų, teatro spektaklių iki festivalių ir parodų – čia rasite viską, kas suteiks jums nepakartojamų įspūdžių. Renginiai Vilniuje yra jūsų gidas po įsimintiniausius miesto įvykius!


Laudate Sancti Casimiri

Apie

Renginys įvykęs

Šv. Kazimiero ordinas kartu su Vilniaus universiteto pučiamųjų orkestru „Oktava“ dovanoja vilniečiams ir miesto svečiams koncertą „Laudate Sancti Casimiri“, kuris vyks kovo 9 dieną, 17 valandą Šv. Jonų bažnyčioje.

Koncertas įvyks Vilniaus Šv. Jono krikštytojo ir Šv. Jono apaštalo ir evangelisto bažnyčioje (Šv. Jono g. 12, Vilnius).

Koncerto programoje – profesionalioji pasaulietinė ir bažnytinė muzika – italų renesanso ir baroko kūriniai, lietuvių kompozitorių muzika. Kasmet sulaukdavęs gražaus būrio klausytojų, koncertas ir šiemet žada naujų atradimų ir patirčių. Išskirtinis koncerto akcentas – kompozitoriaus Kazio Daugėlos choralinė fantazija „Šv. Kazimiero choralas“ (orkestrui, chorui ir vargonams).

Koncerte dalyvauja žinomi Lietuvos atlikėjai – operos solistė Sofija Jonaitytė, Aušra Liutkutė, vargonininkės Jarūnė Barkauskaitė ir Živilė Survilaitė, dirigentai Rolandas Aidukas, Kazys Daugėla, Donatas Viaževičius, Albinas Kučinskas, Vilniaus muzikos mokyklos „Lyra“ jaunių choras „Cantus gracilis“ (vadovas ir dirigentas Rolandas Aidukas), Vilniaus universiteto pučiamųjų instrumentų orkestro „Oktava“ (vadovas ir dirigentas Albinas Kučinskas).