Hey, vilniečiai ir ne tik! Jei nuolat galvoje kirba klausimai „Kas vyksta Vilniuje?“ ar „Kokie Renginiai Vilniuje šiandiena, o gal rytoj?“, tuomet esate būtent ten, kur reikia – šioje svetainėje rasite išsamią informaciją apie Vilniuje ir Vilniaus rajone artimiausiu metu įvyksiančius renginius.   Labanakt, mama | KEISTI VEIDAI: LMTA absolventų diplominiai spektakliai

Renginio informacija

Renginys Renginys:
Spektaklis
Data Data:
Trečiadienis, Lapkritis 3, 2021
Vieta Vieta:
Keistuolių teatras, Laisvės pr. 60, Vilnius 05120
Pradžia Pradžia:
14:00 val.
Trukmė Trukmė:
1 val. 10 min.
Pirkti internetu Pirkti internetu:

Apie

Lapkričio 2-7 dienomis Keistuolių teatras pakvies iš arčiau susipažinti su naujaisiais teatro veidais, 2016- 2020 m. vaidybos diplomantais – jaunais, charizmatiškais ir perspektyviais kūrėjais! „KEISTI VEIDAI: Lietuvos muzikos ir teatro akademijos absolventų diplominių spektaklių ciklas“ – renginių serija, pasiūlysianti įvairiapusišką žvilgsnį į jauniausią Keistuolių teatro kartą. Visą savaitę žiūrovų lauks tiek teatro sceną jau išbandę ir pamėgti spektakliai, tiek nauji ir netikėti pasirodymai.

Kviečiame tapti šios patirties dalimi ir neabejojame – tarp itin skirtingų bei nūdienai aktualių spektaklių savo favoritus atras net pats išrankiausias žiūrovas!

Marsha Norman „Labanakt, mama“

„Labanakt, mama“ – vienos dalies tragikomiškas spektaklis, atskleidžiantis ir demaskuojantis dviejų moterų, motinos ir dukters, monotonija bei įsisenėjusia rutina persmelktus santykius, netikėtai išvirstančius į absurdišką, paradoksų kupiną ginčą gyvenimo ir mirties tema. Keturiasdešimtmetei Džesei netikėtai nusprendus nusižudyti, jos motinai Telmai belieka griebtis visų įmanomų argumentų tam, kad priverstų dukterį atsisakyti savo sunkiai suvokiamo pasirinkimo.

Ar įmanoma per valandą išspręsti visas susikaupusias šeimynines nuoskaudas, patirtas traumas bei pradėti viską iš pradžių? Ar apskritai įmanomas dviejų žmonių atviras ir nuoširdus pokalbis, kai pagrindinė jo sąlyga yra pabandyti iš tikrųjų išgirsti vienam kitą? Jaunosios aktorės Diana Kamarauskaitė ir Lyja Maknavičiūtė, kurdamos daug vyresnių už save moterų vaidmenis, drąsiai gilinasi į nepatogias temas, ieško būdų suvokti ir atskleisti keistus šeiminius ryšius bei išnarplioti šios absurdiškos situacijos priežasčių grandinę.

Režisierė – Ieva Stundžytė
Vaidina: Diana Kamarauskaitė, Lyja Maknavičiūtė