Hey, vilniečiai ir ne tik! Jei nuolat galvoje kirba klausimai „Kas vyksta Vilniuje?“ ar „Kokie Renginiai Vilniuje šiandiena, o gal rytoj?“, tuomet esate būtent ten, kur reikia – šioje svetainėje rasite išsamią informaciją apie Vilniuje ir Vilniaus rajone artimiausiu metu įvyksiančius renginius.   Vilniaus miesto savivaldybės choras Jauna muzika

Apie

Renginys įvykęs

Vilniaus miesto savivaldybės choras JAUNA MUZIKA
Meno vadovas – V. Augustinas
A. Anusauskas (fortepijonas)

Renginį veda aktorė Jurga Kalvaitytė.

Vilniaus miesto savivaldybės choras Jauna muzika – vienas ryškiausių ir pajėgiausių vokalinių kolektyvų Lietuvoje, įkurtas 1989 m. Nuo 1992 m. choro meno vadovas ir dirigentas – kompozitorius Vaclovas Augustinas.

Jauna muzika kasmet surengia per 30 koncertų savo šalyje ir užsienyje. Aukšto profesinio meistriškumo dėka choras pelnė platų tarptautinį pripažinimą. Choras nuolat dalyvauja festivaliuose, bendradarbiauja su grupe Merope, žymiais batutos meistrais ir pasaulinio garso kolektyvais, inicijuoja įvairius projektus, muzikos interpretavimo ir dirigavimo kursus, jaunųjų kompozitorių kūrinių chorui konkursą „Vox Juventutis“.

Vilniaus noktiurnai

Programa:
Vaclovas Augustinas – Ąžuolėli šimtašaki (choras, fortepijonas V. Augustinas)
Vaclovas Augustinas – Great art Thou, O Lord (choras a cappella, solistė Lina Valionienė)
Eriks Ešenvalds – Only in sleep (choras a cappella, solistė Justina Leinartaitė)
Julie Gold – From a distance (choras a cappella, solistės Justina Leinartaitė, Lina Valionienė ir Skaistė Garbašauskienė)
Bob Chilcott – All my trials (choras, fortepijonas A. Anusauskas)
Morten Lauridsen - Sure on this shining night (choras, fortepijonas A. Anusauskas)
Vaclovas Augustinas – Trys lietuvių liaudies dainos (Du dob dob, Tykus tykus, Anoj pusėj Dunojėlio) (choras, fortepijonas Milda Zapolskaitė)

Susitikime Rotušės kolonadoje!

Rėmėjas - Vilniaus miesto savivaldybė
Partneriai - LRT, Lietuvos kariuomenė, Vilniaus Klubas, UAB „Vilniaus apšvietimas“, UAB „RTA grupė“, JCDecaux