Hey, vilniečiai ir ne tik! Jei nuolat galvoje kirba klausimai „Kas vyksta Vilniuje?“ ar „Kokie Renginiai Vilniuje šiandiena, o gal rytoj?“, tuomet esate būtent ten, kur reikia – šioje svetainėje rasite išsamią informaciją apie Vilniuje ir Vilniaus rajone artimiausiu metu įvyksiančius renginius.   Istorijų pasakojimo sal(i)onas

Apie

Renginys įvykęs

Daugelio istorijų pasakotojų ir klausytojų pamėgtas renginys „Istorijų pasakojimo sal(i)onas“ sugrįžta 2022-aisiais! Šįkart, vasario 22 d., antradienį, 19 val. į VU Konfucijaus institutą atkeliauja intriguojančios istorijos „pasimatymo" tema!

Galbūt girdėjote istoriją apie tai, kaip susipažino jūsų tėvai ar seneliai? O gal patys neseniai buvote geriausiame ar blogiausiame visų laikų pasimatyme? O gal norėtumėte papasakoti istoriją apie visai ne romantinį pasimatymą, kuris pakeitė jūsų gyvenimą? Vasario mėnesio „Istorijų pasakojimo sal(i)oną“ skiriame PASIMATYMŲ istorijoms, kad ir kokios jos būtų: linksmos, graudžios, įkvepiančios!

Istorijų pasakojimo teminio vakaro šeimininkė, profesionali pasakotoja Milda Varnauskaitė kviečia prisijungti į jau 25-ąjį VU Kultūros centro organizuojamą sal(i)oną! Tai ne tik neįpareigojanti istorijų pasakojimo ir klausymosi vieta, kur galima išgirsti ne vieną intriguojantį pasakojimą, bet ir renginys, kuriame galima bendrauti su įdomiais dalyviais bei susipažinti su bendraminčiais.

Registracija reikalinga visiems dalyviams – klausytojams ir pasakotojams:

Teminis istorijų pasakojimo sal(i)onas „Pasimatymas" vyks vasario 22 d., 19 val. Vilniaus universiteto Konfucijaus institute - Čiurlionio g. 21.

Kiekvienas susitikimas sal(i)one būna vis kitoks – naujos, dar negirdėtos, ir kartais labai įkvepiančios ar net pamokančios istorijos. Kaip ir visada sal(i)onas atviras Jūsų istorijoms, todėl jei norite ne tik paklausyti, bet ir papasakoti, registruokitės el.paštu