Renginiai Vilniuje domina daugelį, todėl, jei ieškote, kas vyks artimiausiu metu sostinėje: šiandien ar rytoj, esate tinkamoje vietoje! Ši svetainė yra puikus šaltinis, kuriame rasite išsamų sąrašą artėjančių renginių tiek Vilniuje, tiek jo apylinkėse.


Istorijų pasakojimo sal(i)onas

Informacija

Nemokamas:
Renginys:
Iniciatyva
Data:
Antradienis, Lapkritis 28, 2023
Vieta:
VU Mažosios aulos kavinė („Morgas“) prie Šv. Jonų bažnyčios, Universiteto g. 3
Pradžia:
19:00 val.

Apie

Renginys yra perkeliams į lapkričio 28 d.

„Istorijų pasakojimo sal(i)onas“ 40-ąjį susitikimą su tema Tabu! skiria istorijoms ir pasakojimams apie apie draudimus ir išsiveržimą iš jų. 40-asis Vilniaus universiteto storytelling'o vakaras vyks lapkričio 21 dieną, antradienį, 19 val. VU Mažosios aulos kavinėje („Morgas“), Universiteto g. 3 (įėjimas per VU Didįjį kiemą).

Tam, kad žinotume kiek kėdžių ir arbatos puodelių paruošti, reikalinga registracija visiems dalyviams – klausytojams ir pasakotojams!

REGISTRACIJA: https://forms.office.com/r/RZE4uDt35J

Plačiau apie storytelling'o vakarus: https://www.kultura.vu.lt/kurybines-veiklos/istoriju-pasakotojai

Interaktyvaus istorijų pasakojimo teminio vakaro šeimininkė Milda Varnauskaitė kviečia prisijungti į jau 40-ąjį VU Kultūros centro organizuojamą sal(i)oną! Tai ne tik neįpareigojanti istorijų pasakojimo ir klausymosi vieta, kur galima išgirsti ne vieną intriguojantį pasakojimą, bet ir renginys, kuriame galima drąsiai bendrauti su įdomiais dalyviais bei susipažinti su bendraminčiais.

Kiekvienas susitikimas sal(i)one būna vis kitoks – naujos, dar negirdėtos, ir kartais labai įkvepiančios ar net pamokančios istorijos.