Hey, vilniečiai ir ne tik! Jei nuolat galvoje kirba klausimai „Kas vyksta Vilniuje?“ ar „Kokie Renginiai Vilniuje šiandiena, o gal rytoj?“, tuomet esate būtent ten, kur reikia – šioje svetainėje rasite išsamią informaciją apie Vilniuje ir Vilniaus rajone artimiausiu metu įvyksiančius renginius.   


Istorijų pasakojimo sal(i)onas

Apie

Renginys įvykęs

“Istorijų pasakojimo sal(i)onas“ paskutinį šio sezono susitikimą skiria istorijoms ir pasakojimams apie mūsų mylimą miestą VILNIŲ! 36-asis Vilniaus universiteto storytelling'o vakaras vyks gegužės 9 dieną, antradienį, 19 val. VU Istorijos fakulteto kavinėje, Universiteto g. 7.

Šiemet Vilnius švenčia savo 700-ąjį gimtadienį, o tai puiki proga dalintis ir pasakoti istorijas apie sostinę. Kuo jus stebina Vilnius? Kokių nuotykių esate čia patyrę, kokių istorijų apie šį miestą žinote? Gal Vilniuje radote savo gyvenimo meilę, gal čia įgyvendinote savo svajonę? O gal čia niekada savęs neradote? Papasakokite savo VILNIAUS istoriją!

Interaktyvaus istorijų pasakojimo teminio vakaro šeimininkė Milda Varnauskaitė kviečia prisijungti į jau 36-ąjį VU Kultūros centro organizuojamą sal(i)oną! Tai ne tik neįpareigojanti istorijų pasakojimo ir klausymosi vieta, kur galima išgirsti ne vieną intriguojantį pasakojimą, bet ir renginys, kuriame galima drąsiai bendrauti su įdomiais dalyviais bei susipažinti su bendraminčiais.

Tam, kad žinotume kiek kėdžių ir arbatos puodelių paruošti, reikalinga registracija visiems dalyviams – klausytojams ir pasakotojams.

Kiekvienas susitikimas sal(i)one būna vis kitoks – naujos, dar negirdėtos, ir kartais labai įkvepiančios ar net pamokančios istorijos. Kaip ir visada sal(i)onas atviras Jūsų istorijoms, todėl jei norite ne tik paklausyti, bet ir papasakoti, registruokitės el.paštu storytellingvu@gmail.com.