Atraskite įdomiausius renginius Vilniuje ir pasinerkite į sostinės kultūrinį gyvenimą. Nuo muzikos koncertų, teatro spektaklių iki festivalių ir parodų – čia rasite viską, kas suteiks jums nepakartojamų įspūdžių. Renginiai Vilniuje yra jūsų gidas po įsimintiniausius miesto įvykius!


ILGOJI PERTRAUKA | Keistuolių teatras

Apie

Renginys įvykęs

Pagal Milošo Macoureko pasakas

Dviem auksiniais scenos kryžiais apdovanota režisierė Olga Lapina ir Keistuolių teatro aktoriai, pasitelkę Milošo Macoureko kūrybą, atveria duris į ypatingai trapų ir jautrų pasaulį – pirmuosius žingsnius mokykloje žengiančio vaiko išgyvenimus. Čekų rašytojas, legendinių pasakų apie Bonifacijaus atostogas ir begemotą, bijantį skiepų, autorius M. Macourekas savo kūriniais liudija, kad vaiko fantazija yra didžiausia jo kūrybinė jėga. Rašytojo tekstai išsiskiria netradiciniais įvaizdžiais, žaismingais sprendimais bei suaugusiojo akiai netikėtais personažais.

„Ilgoji pertrauka“ – spektaklis ne tik mokyklinukams; tai kūrinys visiems jų aplinkoje esantiems žmonėms, tėvams bei mokytojams, atskleidžiantis vaizdingą, vaiko akyse bei mintyse nuolat besimainantį pasaulį – visiškai kitokį, nei regime suaugusiojo žvilgsniu. Tuo pačiu tai ir spektaklis kiekvienam, kažkada patyrusiam, ką reiškia iš savo saugaus ir šiek tiek pasakiško pasaulio žengti į didelį, kitonišką ir bauginantį mokyklos gyvenimą.

Režisierė – Olga Lapina

Balsas už kadro – Vladas Bagdonas
Scenografija ir kostiumai – Renata Valčik
Kompozitorius – Jokūbas Tulaba
Šviesų dailininkas – Darius Malinauskas

Vaidina:
Zuzana – Judita Urnikytė
Otilija – Benita Vasauskaitė
Leopoldas – Danas Kamarauskas
Konradas – Jonas Šarkus

Premjera 2016 11 20
Trukmė 60 min.
Žmonėms nuo 7 metų

Pastatymo rėmėjas – Lietuvos Kultūros Taryba