Atraskite įdomiausius renginius Vilniuje ir pasinerkite į sostinės kultūrinį gyvenimą. Nuo muzikos koncertų, teatro spektaklių iki festivalių ir parodų – čia rasite viską, kas suteiks jums nepakartojamų įspūdžių. Renginiai Vilniuje yra jūsų gidas po įsimintiniausius miesto įvykius!


I Like Vidmantas Bartulis

Informacija

Renginys:
Koncertas
Data:
Ketvirtadienis, Balandis 11, 2024
Vieta:
Šv. Kotrynos bažnyčia, Vilniaus g. 30, Vilnius
Pradžia:
19:00 val.
Pirkti internetu:

Apie

Vidmanto Bartulio atminimo vakaras, skirtas kompozitoriaus 70 gimimo metinėms paminėti.

Stilių, žanrų, manierų, nuotaikų ir potyrių įvairove Vidmanto Bartulio muzika pranoksta daugelio lietuvių kolegų kūrybą, kaskart stebindama netikėtais posūkiais arba rakursais. Jis galėjo rašyti bet ką – nuo kamerinių miniatiūrų iki operos ir stambių orkestrinių kūrinių, nuo liaudies dainų harmonizacijų iki didžiulių masinių renginių, nuo monumentalaus Requiem iki muzikos mados kolekcijų pristatymams, popdainų aranžuočių.

Šv. Kristoforo kamerinis orkestras kviečia kartu prisiminti ir iš naujo atrasti nuostabiai spalvingą Vidmanto Bartulio kūrybą balandžio 11 d., 19 val., Šv. Kotrynos bažnyčioje. Koncerte skambės kūriniai pamilti atlikėjų ir vertinami klausytojų, nuoširdūs ir išradingi, gilūs ir kupini polėkio.

Kaip 2020 m. teigė pats Vidmantas Bartulis „gyvas koncertas, kaip ir spektaklis, niekada nebūna visiškai toks pat, nesvarbu, kad atliekamas tas pats kūrinys. Jei yra salė, geras orkestras, kodėl gi nenusipirkus bilieto ir gyvai nepaklausius koncerto?“

Programa:

Vidmantas Bartulis: „Psalmės“, „I like Schubert“, „Bolero. Pavane Lacrimae“

Lukas Butkus „I like Vidmantas Bartulis“ fortepijonui ir styginiams

Atlikėjai:

Vilniaus miesto savivaldybės Šv. Kristoforo kamerinis orkestras (meno vadovas ir dirigentas Modestas Barkauskas)

Simas Tankevičius (smuikas)


Domas Jakštas (violončelė)

Lukas Butkus (fortepijonas)

Dirigentas Modestas Barkauskas