Hey, vilniečiai ir ne tik! Jei nuolat galvoje kirba klausimai „Ką veikti Vilniuje?“ ar „Kokie Renginiai Vilniuje vyksta?“, tuomet esate būtent ten, kur reikia – šioje svetainėje rasite išsamią informaciją apie Vilniuje vykstančius ir artimiausiu metu įvyksiančius renginius.   Dienos Šokiai Ant Vandens

Renginio informacija

Renginys Renginys:
Vakarėlis
Data Data:
Šeštadienis, Rugpjūtis 15, 2020
Vieta Vieta:
Wake inn Vilnius Ežeraičio g. 2
Pradžia Pradžia:
11:00 val.

Apie

Rugpjūčio 15-ąją, šeštadienį, Vilniaus miesto pakraštyje įsikūrusiame vandenlenčių parke „Wake Inn“ vyks Dienos Šokiai Ant Vandens. Žolinės rytą prasidėsiantis renginys tęsis iki pat vidurnakčio ir savo lankytojams pasiūlys gausybę įvairiausių vandens pramogų bei solidžią elektroninės muzikos programą.

Pasak organizatorių, pandemijos įvykių akivaizdoje atsirado didelis šokių atvirose erdvėse poreikis, todėl vakarėlio idėja vandens sporto parke turėtų nustebinti ne vieną elektronikos mėgėją.

„Tokia renginio koncepcija kilo norint surengti pilnaverčius šokius neįprastoje lokacijoje, kuri suteikia vakarėliui pridėtinės vertės. Vandenlenčių parkas tam puikiai tinka, nes gali pasiūlyti gamtos užuovėją, visus patogumus, o taip pat ir vandens pramogas, kurios vasarą yra aktualios“, - teigia renginio organizatorius Darius Žutautas.

D. Žutauto teigimu, „Extra“ ir „VIP“ kategorijos bilietai suteiks galimybę neribotai naudotis visomis vandenlenčių ir batutų parko atrakcijomis. Verta paminėti, kad tokioje vietoje nėra baisus nepalankus oras. Na, ir bene svarbiausias vakarėlio akcentas - visų įvykių epicentre įrengta ir ant vandens plūduriuojanti scena, nuo kurios klubinėtojams puikiai žinomi atlikėjai dalinsis savo muzikiniais atradimais. „Lokacijos žavesys ir teikiamos pramogos garantuos nekasdienių įspūdžių kupiną dieną“, - teigia renginio organizatorius.

11 val. muzikinę renginio programą pradės „ZIP FM“ radijo laidos „Radio Dinamika“ vedėjai Karolis Urbonas ir Pališkis, o prisirpusią vyšnią ant visos dienos torto uždės charizmatiškasis „Less Feeling“. Tarp kitų atlikėjų – tandemas „Low Heights“, „Black Feeling“, žavioji Samanta, kuri šiame renginyje pristatys savo alter ego „Savana“, Švoba ir dar vienas Žygimanto Kudirkos projektas „Ziggy D’Agostino“.

„Esame tikri, kad šių atlikėjų aukščiausios prabos selekcijos ir įgūdžiai už pulto patenkins net ir patį išrankiausią klubinės kultūros žinovą“, – viliasi vienas iš renginio organizatorių Dominykas Čivilis.


Bilietus galima įsigyti sistemoje Paysera.