Hey, vilniečiai ir ne tik! Jei nuolat galvoje kirba klausimai „Kas vyksta Vilniuje?“ ar „Kokie Renginiai Vilniuje šiandiena, o gal rytoj?“, tuomet esate būtent ten, kur reikia – šioje svetainėje rasite išsamią informaciją apie Vilniuje ir Vilniaus rajone artimiausiu metu įvyksiančius renginius.   


Renginys įvykęs

Dienos Šokiai Ant Vandens

Rugpjūčio 15-ąją, šeštadienį, Vilniaus miesto pakraštyje įsikūrusiame vandenlenčių parke „Wake Inn“ vyks Dienos Šokiai #AntVandens. Žolinės rytą prasidėsiantis renginys tęsis iki pat vidurnakčio ir savo lankytojams pasiūlys gausybę įvairiausių vandens pramogų bei solidžią elektroninės muzikos programą.

Pasak organizatorių, pandemijos įvykių akivaizdoje atsirado didelis šokių atvirose erdvėse poreikis, todėl vakarėlio idėja vandens sporto parke turėtų nustebinti ne vieną elektronikos mėgėją.

„Tokia renginio koncepcija kilo norint surengti pilnaverčius šokius neįprastoje lokacijoje, kuri suteikia vakarėliui pridėtinės vertės. Vandenlenčių parkas tam puikiai tinka, nes gali pasiūlyti gamtos užuovėją, visus patogumus, o taip pat ir vandens pramogas, kurios vasarą yra aktualios“, - teigia renginio organizatorius Darius Žutautas.

D. Žutauto teigimu, „Extra“ ir „VIP“ kategorijos bilietai suteiks galimybę neribotai naudotis visomis vandenlenčių ir batutų parko atrakcijomis. Verta paminėti, kad tokioje vietoje nėra baisus nepalankus oras. Na, ir bene svarbiausias vakarėlio akcentas - visų įvykių epicentre įrengta ir ant vandens plūduriuojanti scena, nuo kurios klubinėtojams puikiai žinomi atlikėjai dalinsis savo muzikiniais atradimais. „Lokacijos žavesys ir teikiamos pramogos garantuos nekasdienių įspūdžių kupiną dieną“, - teigia renginio organizatorius.

11 val. muzikinę renginio programą pradės „ZIP FM“ radijo laidos „Radio Dinamika“ vedėjai Karolis Urbonas ir Pališkis, o prisirpusią vyšnią ant visos dienos torto uždės charizmatiškasis „Less Feeling“. Tarp kitų atlikėjų – tandemas „Low Heights“, „Black Feeling“, žavioji Samanta, kuri šiame renginyje pristatys savo alter ego „Savana“, Švoba ir dar vienas Žygimanto Kudirkos projektas „Ziggy D’Agostino“.

„Esame tikri, kad šių atlikėjų aukščiausios prabos selekcijos ir įgūdžiai už pulto patenkins net ir patį išrankiausią klubinės kultūros žinovą“, – viliasi vienas iš renginio organizatorių Dominykas Čivilis. Daugiau informacijos apie vakarėlį rasite organizatorių feisbuko paskyroje „Dienos Šokiai”.