Hey, vilniečiai ir ne tik! Jei nuolat galvoje kirba klausimai „Kas vyksta Vilniuje?“ ar „Kokie Renginiai Vilniuje šiandiena, o gal rytoj?“, tuomet esate būtent ten, kur reikia – šioje svetainėje rasite išsamią informaciją apie Vilniuje ir Vilniaus rajone artimiausiu metu įvyksiančius renginius.   Degesija

Apie

Renginys įvykęs

„...ir degẽsėj pradėjo žolė augt...“

Po ilgos pertraukos, Vilniaus universiteto Dainų ir šokių ansamblis kviečia į pavasarinį koncertą „DEGESIJA“.

Degesija, arba „išdegusi pelkė“ - tarsi paralelė tarp nenutrūkstamos, gaivališkos gamtos kaitos ir to, kas šiandien vyksta žmonių tarpe. Kaip nuniokota gamta atgimsta, parodydama stebuklingą virsmą iš nebūties į viltimi pražystantį pavasarį, taip ir žmonių kartos neslopstančia meile ir bendrumu toliau suka gyvybės ratą.

Koncertinėje programoje šįkart itin gausu vandens ir gamtos elementų tematikos kūrinių, simbolizuojančių nesibaigiantį gamtos ciklą ir žiedais pasidabinusį pavasarį. Renginio metu skambės V. Bartulio, V. Aleksandravičiaus, E. Čiplio, G. Svilainio ir kitų lietuvių kompozitorių muzikiniai kūriniai. Choreografiją bei muziką papildys ir šiuolaikinės meno priemonės - įspūdingi šviesos efektai.

Koncertas vyks gegužės 13 d., 20:30 val., VILNIUS TECH „LinkMenų fabrike“ (Linkmenų g. 28).

Nuolaidos taikomos studentams, senjorams, moksleiviams ir VU darbuotojams.
Bilietai renginio vietoje neparduodami.

Vilniaus universiteto Dainų ir šokių ansamblis yra vienas seniausių ir žinomiausių akademinio jaunimo kolektyvų visoje Lietuvoje ir už jos ribų. Ansamblis, nuo pat jo įkūrimo 1940 m., nepaliovė plėstis, augti kūrybiškai ir šiuo metu vienija daugiau nei 120 menine veikla užsiimančių Vilniaus universiteto studentų.
Ansamblio meno vadovas – Eugenijus Čiplys, choro vadovė – Dovilė Mačiukatė-Krasauskienė, orkestro vadovė – Virginija Alenskienė, šokėjų grupės vadovai – Roberta Leščinskaitė, Albertas Švelginas.