Atraskite įdomiausius renginius Vilniuje ir pasinerkite į sostinės kultūrinį gyvenimą. Nuo muzikos koncertų, teatro spektaklių iki festivalių ir parodų – čia rasite viską, kas suteiks jums nepakartojamų įspūdžių. Renginiai Vilniuje yra jūsų gidas po įsimintiniausius miesto įvykius!


Dailininkės Onutės Juškienės tapybos paroda

Apie

Renginys įvykęs

Kviečiame į Onutės Juškienės tapybos parodos atidarymą vasario 9 d. 18 val. Antakalnio galerijoje (Antakalnio g.86). Paroda vyks vasario 9–29 d. Darbo laikas I–V nuo 12 iki 18 val., VI ir VII nedirbame.
Apie menininkę.

Onutė Juškienė 2003 m. yra baigusi Vilniaus dailės akademijos Monumentaliosios tapybos katedros freskos mozaikos specialybės magistro studijas. Tad autorė yra sukūrusi ir sieninės tapybos kūrinių, tačiau šiuo metu daugiausiai darbuojasi molbertinės tapybos srityje. Turėdama monumentaliojo meno pagrindus ir įgūdžius, ji puikiai geba valdyti erdvę, mastelius, savo kūriniams suteikia skoningo dekoratyvumo.

O. Juškienės kūrybą neabejotinai galėtume pavadinti magiškuoju realizmu. Jos ištapyti siužetai kartais yra tiesiog realūs objektai ir siužetai, kartais jie – palytėti mito, pasakos, sapno, bet visada virpantys svajonės grožiu. Romantiškumo drobėms teikia itin jautriai ir įtaigiai pagauta šviesa, šiltas koloritas, pamėgta ochros spalva, ir, žinoma, svajingi siužetai. Menininkės kūryba prabyla apie meilę, draugystę, šokį, atradimų kupiną vaikystę, gamtos neišsemiamus grožio klodus, paprastų kasdieniškų akimirkų žavesį.
/Menotyrininkė Austėja Mikuckytė-Mateikienė/