Atraskite įdomiausius renginius Vilniuje ir pasinerkite į sostinės kultūrinį gyvenimą. Nuo muzikos koncertų, teatro spektaklių iki festivalių ir parodų – čia rasite viską, kas suteiks jums nepakartojamų įspūdžių. Renginiai Vilniuje yra jūsų gidas po įsimintiniausius miesto įvykius!


„Begaliniai horizontai“ | Rokas Zubovas & Phil Von

Informacija

Renginys:
Koncertas
Data:
Penktadienis, Balandis 19, 2024
Vieta:
Nacionalinės M. K. Čiurlionio menų mokyklos šokio teatras
Pradžia:
18:00 val.
Pirkti internetu:

Apie

Kviečiame į muzikinio projekto „Begaliniai horizontai“ koncertą balandžio 19 d., penktadienį, 18 val. Nacionalinės M. K. Čiurlionio menų mokyklos šokio teatre (T. Kosciuškos g. 11, Vilnius).

Atlikėjai:
> Rokas Zubovas, fortepijonas
< Phil Von, elektronika
> Justine Ribiere, elektrinė viola da gamba
< Akvilė Anglickaitė, video

Bilietus platina > Bilietai.lt

Pianistas Rokas Zubovas ir prancūzų elektroninės muzikos kūrėjas Phil Von, vedami meilės ir pagarbos didžiojo Lietuvos genijaus M. K. Čiurlionio kūrybai ir asmenybei, drauge muzikuoja nuo 2018 metų.

>< Jų naujausias darbas „Begaliniai horizontai“ (pranc. „Horizons Infinis“), sukurtas drauge su elektronine viola da gamba griežiančia Justine Ribiere iš Prancūzijos ir video instaliacijas sukūrusia lietuvių menininke Akvile Anglickaite, yra įtrauktas į Lietuvos sezono Prancūzijoje 2024 programą.

Šios muzikinės programos pagrindas – Čiurlionio kūrybinis palikimas, jo idėjų ir simbolių pasaulis, naujoviškai interpretuojamas ir įprasminamas keturių labai skirtingų menininkų.

>< Atliepiant Čiurlioniui tokį svarbų nuolatinio atsinaujinimo ir modernių ieškojimų bei menų bendrystės poreikį, unikalus kūrėjų kvartetas scenoje pasitelkdamas gyvas garso ir vaizdo improvizacijas, klausytojus ves simbolinių meditatyvių garso peizažų takais, kiekvieną kartą atsiskleidžiančiais vis kitokiais kūrybiniais sceniniais atradimais.

Plačiau apie projektą > https://impetus.lt/lt/projektai/begaliniai-horizontai

Projekto FB profilis > Horizons Infinis (https://bit.ly/horizons_infinis)

Plačiau apie Lietuvos sezoną Prancūzijoje 2024 > https://lithuanianculture.lt

Projektą dalinai finansuoja:
> Lietuvos kultūros institutas

Partneriai Lietuvoje:
> Impetus musicus
> M. K. Čiurlionio namai Vilniuje

Partneris Prancūzijoje:
> Laboratoire Chromatique Productions