Hey, vilniečiai ir ne tik! Jei nuolat galvoje kirba klausimai „Kas vyksta Vilniuje?“ ar „Kokie Renginiai Vilniuje šiandiena, o gal rytoj?“, tuomet esate būtent ten, kur reikia – šioje svetainėje rasite išsamią informaciją apie Vilniuje ir Vilniaus rajone artimiausiu metu įvyksiančius renginius.   


Žymiausių impresionistų kūrybą pristatanti paroda

Apie

Renginys įvykęs

„Pasaulio dailės lobynai: nuo Monė iki van Gogo – edukacinė paroda, kurioje leidžiamasi į pažintį su viena ryškiausių meno krypčių – impresionizmu.

Parodoje – sertifikuoti, originalaus dydžio, aliejine tapyba ant drobės pertapyti kūriniai. Artimesnis žvilgsnis į K. Monė „Vandens lelijas“, V. van Gogo „Žvaigždėtą naktį“ ir kitus kūrinius.

Tai edukacinio pobūdžio paroda, tad joje skamba prancūziška muzika, vaizduotę žadina specialiai parodai sukurti kvapai, vaizduojamą laikmečio dvasią sustiprina dokumentiniai kadrai iš XIX a. Paryžiaus. Artimiau susipažinti su kūriniais padeda audiogidas – per savo mobilųjį įrenginį galite paklausyti trumpų garso įrašų, sudėliojančių pagrindinius akcentus prie kiekvieno iš darbų.

Vedamos gido ekskursijos lietuvių, anglų, rusų ir lenkų kalbomis. Dėl gido paslaugų susisiekti telefonu +37060275707.