Hey, vilniečiai ir ne tik! Jei nuolat galvoje kirba klausimai „Kas vyksta Vilniuje?“ ar „Kokie Renginiai Vilniuje šiandiena, o gal rytoj?“, tuomet esate būtent ten, kur reikia – šioje svetainėje rasite išsamią informaciją apie Vilniuje ir Vilniaus rajone artimiausiu metu įvyksiančius renginius.   Žygis po Grigiškes

Renginio informacija

Renginys Renginys:
Ekskursija
Data Data:
Sekmadienis, Rugsėjis 27, 2020
Pradžia Pradžia:
11:00 val.
Trukmė Trukmė:
4 val.
Susitikimo vieta Susitikimo vieta:
Kovo 11-osios gatvė 36, Grigiškės, Lietuva

Apie

Plečiame Vilniaus rajonų pažinimo žemėlapį – šį sykį raginame atrasti Grigiškes! Nužingsniuosime solidų atstumą (apie 12 km), todėl artėjančią kelionę galima traktuoti ir kaip žygį, ir kaip ekskursiją.

Kas laukia kelionės metu? Susitikę Grigiškių miesto centre apžiūrėsime šv. Dvasios koplyčią ir naujai pastatytą bažnyčią, kuri traukia kiekvieno atvykusio akis neįprasta forma: šešiakampiu planu, kūginiu šešiašlaičiu stogu ir aukštu bokšteliu. Taip pat pamatysime „užkonservuotą“ Grigo dvarą ir pirmųjų popieriaus fabriko darbininkų gyvenamųjų namų kvartalą. Kirtę Vokės upę patrauksime prie ilgiausio Lietuvoje akveduko, XX a. pradžioje laikyto technikos stebuklu, o šiandien įtraukto į techninio paveldo sąrašą. Toliau keliausime Naravų mišku palei Nerį, kuri yra gamtinis barjeras žmonėms susisiekti su šalia esančiu Užliedžių kaimu. Iki šiol žmonės visais metų laikais susisiekimui tarp dviejų skirtingose upės pusėse esančių kaimų naudojasi valtimis! Aplankysime įspūdingai ant Neries šlaito įsikūrusį Naravų kaimą. Toliau miške ieškosime konglomeratų ir kitų gamtos ženklų. Ir tai dar ne visi objektai, kuriuos aplankysime. Šiek tiek paliekame paslaptyje.


Telefonas pasiteiravimui +37062700919

Bilietus platina paysera