Hey, vilniečiai ir ne tik! Jei nuolat galvoje kirba klausimai „Kas vyksta Vilniuje?“ ar „Kokie Renginiai Vilniuje šiandiena, o gal rytoj?“, tuomet esate būtent ten, kur reikia – šioje svetainėje rasite išsamią informaciją apie Vilniuje ir Vilniaus rajone artimiausiu metu įvyksiančius renginius.   Žvėryno Serenados: koncertas visai šeimai "Muzikinio namelio muzikinės istorijos"

Apie

Renginys įvykęs

Žvėryno Serenadų koncertas visai šeimai!!

Smuikininkė Rima Švėgždaitė bei jos auklėtiniai - jaunieji smuikininkai kviečia į koncertą visai šeimai. Koncertas vyks RUGSĖJO 10d. penktadienį, 16.30 val. Tbilisio skvere Žvėryne (Kęstučio ir A.Mickevičiaus gatvių sankirta).

Prieš penketą metų Žvėryne, šalia Tbilisio skvero esančiame namelyje, įsikūrė nedidelė muzikos studija, kuri jau peraaugo į plačią "Muzikinio namelio" bendruomenę. Bendruomenės nariai - muzikos atlilkėjai ir pedagogai dalinasi su vaikais ir suaugusiais muzikos žiniomis, kviečia skleisti muzikavimo džiaugsmą bei atverti kiekviename žmoguje slypinčius gabumus ir talentą.

Itin aktyviai "Muzikinio namelio" veikloje dalyvaujanti smuikininkė ir pedagogė Rima Švėgždaitė vaikus moko Suzuki metodu, kuriuo remiantis negabių vaikų nėra – kiekvienas turi talentą, turime tik sudaryti aplinkybes jam ugdyti, o muzikuoti smagiausia yra kartu su savo bendraminčiais , draugais ar šeimos nariais.

Tad penktadieno popietę, RUGSĖJO 10d. 16.30val. , kviečiame užsukti į Tbilisio skverą Žvėryne (Kęstučio/A. Mickevičiaus gatvės sankirta) pasiklausyti smuikininkės Rimos Švėgždaitės bei jos auklėtinių - jaunųjų smuikininkų koncerto.

Nuotaikingame koncerte skambės pačios gražiausios studijos mokinių atliekamos melodijos, iš širdies dovanojami muzikos kūriniai, skirti ir mažiesiems klausytojams, ir vyresniems žiūrovams.

Koncertas nemokamas!

Koncertų ciklą "Žvėryno Serenados" remia Vilniaus miesto savivaldybė