Hey, vilniečiai ir ne tik! Jei nuolat galvoje kirba klausimai „Kas vyksta Vilniuje?“ ar „Kokie Renginiai Vilniuje šiandiena, o gal rytoj?“, tuomet esate būtent ten, kur reikia – šioje svetainėje rasite išsamią informaciją apie Vilniuje ir Vilniaus rajone artimiausiu metu įvyksiančius renginius.   Zoologijos sodo istorija | KEISTI VEIDAI: LMTA absolventų diplominiai spektakliai

Renginio informacija

Renginys Renginys:
Spektaklis
Data Data:
Penktadienis, Lapkritis 5, 2021
Vieta Vieta:
Keistuolių teatras, Laisvės pr. 60, Vilnius 05120
Pradžia Pradžia:
15:00 val.
Trukmė Trukmė:
1 val.
Pirkti internetu Pirkti internetu:
Info Info:
N-14

Apie

Lapkričio 2-7 dienomis Keistuolių teatras pakvies iš arčiau susipažinti su naujaisiais teatro veidais, 2016- 2020 m. vaidybos diplomantais – jaunais, charizmatiškais ir perspektyviais kūrėjais! „KEISTI VEIDAI: Lietuvos muzikos ir teatro akademijos absolventų diplominių spektaklių ciklas“ – renginių serija, pasiūlysianti įvairiapusišką žvilgsnį į jauniausią Keistuolių teatro kartą. Visą savaitę žiūrovų lauks tiek teatro sceną jau išbandę ir pamėgti spektakliai, tiek nauji ir netikėti pasirodymai.

Kviečiame tapti šios patirties dalimi ir neabejojame – tarp itin skirtingų bei nūdienai aktualių spektaklių savo favoritus atras net pats išrankiausias žiūrovas!

Zoologijos sodo istorija – spektaklis, sukurtas remiantis vieno svarbiausių Amerikos dramaturgų Edward Albee pjese ir atspindintis absurdišką šių dienų gyvenimo realybę. Tai – istorija apie izoliuotą jaunuolį, kuris beviltiškai nori bendrauti, dalintis ir kažkuo tikėti. Tačiau ką daryti, jei žmogus negeba komunikuoti, dalyvauti visuomenei priimtiname socialiniame gyvenime ar gyventi pagal išgalvotas taisykles? Kaip gyventi pasaulyje, kuris su kiekviena diena tampa vis absurdiškesnis ir grotestiškesnis? O visų svarbiausia – ar įmanoma jame rasti žmogų, galintį jus suprasti? „Zoologijos sodo istorija“ ieško atsakymų į šiuos klausimus, žiūrovus kviesdamas gilintis į izoliacijos, vienatvės, nesusikalbėjimo, socialinių skirtumų ir nužmogėjimo temas materialistiniame pasaulyje.

Režisierius – Matas Pranskevičius
Vaidina: Gintautas Ulmis, Lukas Auksoraitis