Hey, vilniečiai ir ne tik! Jei nuolat galvoje kirba klausimai „Kas vyksta Vilniuje?“ ar „Kokie Renginiai Vilniuje šiandiena, o gal rytoj?“, tuomet esate būtent ten, kur reikia – šioje svetainėje rasite išsamią informaciją apie Vilniuje ir Vilniaus rajone artimiausiu metu įvyksiančius renginius.   Žirgų dienos 2021

Apie

Renginys įvykęs

Lietuvos arklių augintojų asociacija ir Vilniaus žirgynas kviečia į edukacinį renginį „Žirgų dienos 2021“, kuriame kiekvienas galės susipažinti su Lietuvos žirgininkyste.
Aktyvus ir nuotaikingas laikas, kurio metu parodysime žmogaus ir žirgo santykio įvairumą, supažindinsime su šiais išskirtiniais, energija spinduliuojančiais gyvūnais - atgaiva tamsėjant rudens vakarams.

Iš užsienio atvykę profesionalai pasidalins patirtimi apie žirgų auginimą, žirgų ir žmogaus partnerystę, žiūrovai galės gyvai stebėti žirgų vertinimus - šokdinimą laisvėje.
Tai - laikas, padėsiantis suprasti žirgų kelionę nuo mažo kumeliuko iki sporto varžybų žvaigždės ar patikimo treniruočių partnerio. Žirgų paruošimas, išvedimas pristatymui, Lietuvos ir užsienio profesionalų komisijos sprendimai - su komentatorių pagalba kiekvienas atvykęs galės pažinti, gyvai matyti šiuos žingsnius ir pasveikins pačius šauniausius Lietuvos žirgus.

Žiūrovams geriausius įspūdžius atneš nuotaikinga ir aktyvi šou programa!

Galėsite matyti:
pristatomas virš 10 Lietuvoje auginamų žirgų veislių, žirgo augimą nuo kumeliuko iki suaugusio, konkūrų ir dailiojo jojimo pasirodymus,
šuolio į aukštį rungtį, kurioje nuolatos bus didinamas kliūčių aukštis, kol paaiškės nugalėtojas - stipriu, technišku šuoliu ir drąsa pasižymintis duetas.
Susirinkusieji turės progą pasigrožėti mažųjų ponių pasirodymu. Plojimų kupina arena šuoliuojant šiems padūkėliams - viena pirmųjų progų jauniesiems raiteliams patikrinti ugdymosi ir ilgų treniruočių vertę.

Žavitės menu, o galbūt laukiate iššūkių? Žiūrovo akis pradžiugins voltežiruotė - gimnastika ant žirgo bei važiavimo kinkiniais rungtis.

Pirmosios renginio dienos programa baigsis geriausių Lietuvos veislinių eržilų pristatymu. Jame bus pristatyti licencijuoti ir jaunesni, ir vyresni žirgai. Daugiausia žirgų - iš Vilniaus regiono, nors bus galima pamatyti ir kitų mūsų šalies miestų žirgų.

Žirgų namuose tapsite Jų svečiais - specialiai įrengtose palapinėse galėsite prieiti prie žirgų, paglostyti, su jais nusifotografuoti. Ar mes, žmonės, galime kalbėti žirgų kalba? Ar jie supranta mus? Pamatykite ir patirkite tai, o Vilniaus žirgyno, auginančio apie 80 žirgų, specialistai padės Jums rasti atsakymus į šiuos klausimus.

Laukiame ir vaikų, ir jaunimo, ir vyresnių, ir šeimų!