Hey, vilniečiai ir ne tik! Jei nuolat galvoje kirba klausimai „Kas vyksta Vilniuje?“ ar „Kokie Renginiai Vilniuje šiandiena, o gal rytoj?“, tuomet esate būtent ten, kur reikia – šioje svetainėje rasite išsamią informaciją apie Vilniuje ir Vilniaus rajone artimiausiu metu įvyksiančius renginius.   


Žiemos Saulėgrįža

Apie

Renginys įvykęs

Miela,

Kviečiu Tave pasitikti Žiemos Saulėgrįžą bendrystėje, judesyje, kakavos gilumoje, garso tykumoje ir savo pačios šviesoje.

Mūsų susitikimo metu mes:

*Susibursime į jaukų, tyrą ir saugų Moterų ratą pasidalinimui, paleisime į Ugnį tai, kas mums jau nebetarnauja ir išsigryninsime naujo ciklo tikslus.

*Susijungsim su kakavos dvasia ir prašysime jos palaiminimo mūsų išsikeltiems tikslams ir norams.

*Kakavai sušildžius mūsų vidų nersime į Shakti Yoga Dance praktiką pilnam susijungimui su savimi ir savo mylimais kūnais. Šoksime jogos ritmu, įžiebsime dar stipriau savo vidinę Ugnį.

*Mūsų susitikimą pabaigsime pasinerdamos į visišką atsipalaidavimą mielos Rūtos Rėjos vedamoje garso terapijoje.

Kaip ir kiekvieną susitikimą mus lydės kvapai, muzika ir įkvepianti bendrystė, kuri mus pradžiugins, pripildys ir harmoningai ves į naują ciklą.

Susitikimo trukmė ~ 3.5 val.

Apie Rūtą Rėją:

Rūta Rėja – intuityvi muzikė, muzikinių kelionių vedlė, garso terapijos ir krištolo dubenų garso masažo praktikė. Moterų ratų vedlė.
Pasinėrimas į garso skambesį atpalaiduoja kūną, ramina protą bei džiugina sielą. Sesijos metu naudojami skirtingi muzikiniai instrumentai.

Apie mane:

Kristina Šliapikienė - Yoga Aliance sertifikuota Ashtanga, Hatha ir Shakti Yoga Dance mokytoja (RYT 250), muzikė, moterų ratų vedlė, kakavos meditacijų vedlė, keliaujanti ir kurianti siela, dviejų vaikučių mama.

Susitikimo trukmė apie 3.5 val.

Vietų skaičius ribotas, tad rezervacijai perveskite 11€, arba pilną sumą.

Energetiniai mainai

..Kviečiu į užburiantį laiką tik sau, su savimi, judant kartu su gamta, išjaučiant kiekvieną minutę ir prisipildant..