Hey, vilniečiai ir ne tik! Jei nuolat galvoje kirba klausimai „Kas vyksta Vilniuje?“ ar „Kokie Renginiai Vilniuje šiandiena, o gal rytoj?“, tuomet esate būtent ten, kur reikia – šioje svetainėje rasite išsamią informaciją apie Vilniuje ir Vilniaus rajone artimiausiu metu įvyksiančius renginius.   


WILDSTREET (JAV) European Tour 2023 // + JETT STAR

Informacija

Renginys Renginys:
Koncertas
Data Data:
Trečiadienis, Birželis 14, 2023
Vieta Vieta:
Paviljonas, Pylimo g. 21B, Vilnius
Pradžia Pradžia:
20:00 val.

Apie

Aprašymas: : Glam roko grupės "Wildstreet" iš Niujorko, JAV, turas po Europą neaplenks ir Lietuvos, kur jie surengs du koncertus:
- birželio 13d. Kaune, "Lemmy" klube
- birželio 14d. Vilniuje, Paviljonas bare
Kartu su "Wildstreet" abiejuose koncertuose pasirodys ir vilniečiai "Jett Star", grojantys 80'ųjų glam roko stiliaus muziką.
Laukia beprotiškas Glam Rock Party!

Wildstreet (JAV):
Glam rokeriai ”Wildstreet” grįžta į Europą! Grupės lyderis Eric Jayk ir jo grupė surengs 28 koncertus, 10 skirtingų šalių. Grupė žada pateikti daug naujovių ir užvedančios, spalvotos ir aštrios glam roko energijos!
“Wildstreet” šiuo metu įrašinėja savo naujausią albumą, kuriame rasite daug dainų, sukurtų bendradarbiaujant su tokiais muzikantais kaip Erik Eldenius ( Billy Idol ), Dave Abruzzesse ( Pearl Jam ), Guernica ( Ex ThunderMother ), Sandra Alva ( Ex Black Veil Brides ) and Steeve Estatoff.
Per pastaruosius dvejus metus grupė surengė daugiau nei 300 koncertų JAV, Europoje (Šveicarijoje, Prancūzijoje, Belgijoje) bei Meksikoje. Turėdami daugiau nei 6 mln. peržiūrų Spotify platformoje, tiek pat peržiūrų ir Youtube platformoje, daugiau nei 80 tūkst. sekėjų Facebook socialiniam tinkle – grupė tikisi sulaukti dėmesio ir Lietuvoje!

Youtube:

Spotify: https://open.spotify.com/artist/5pttBZUGPhF7AcVgDke02r...
Facebook: https://www.facebook.com/wildstreetnyc
Instagram: https://www.instagram.com/wildstreetofficial/

Jett Star (LT):
80'ųjų glam roko atstovai iš Vilniaus, susikūrę dar 2017 m. vasarą. Kuriantys ir grojantys savo kūrybos dainas ir gerai žinomų 80'ųjų roko dievų koverius, Jett Star nuskraidins į laikus kuomet pasaulį valdė rock n' roll'as ir dar sykį rock n' roll'as! Aštrios ir melodingos gitaros, jausmingos baladės ir stogą raunantys gabalai, ryškios spalvos, besiplaikstantys plaukai ir tikra 80'ųjų dvasia!
Neseniai pristačiusi savo pirmąjį video klipą, grupės Whitesnake koverį – ”Fool for Your Loving”, grupė sugrįžta su nauju energijos užtaisu bei žada užkurti tikrą „Glam rock party“!

Youtube:

Facebook: https://www.facebook.com/jettstar.band/
Instagram: https://www.instagram.com/jett_star_band/
Spotify: https://open.spotify.com/track/3MNyTewJgU74HaJoJn4yys
----------------------------------
Durys: 19:00 val.
Pradžia: 20:00 val.
Kaina: 15 eur. (bilietai prie durų)

Plačiau https://facebook.com/events/s/wildstreet-european-tour-2023-/494191729499736/