Hey, vilniečiai ir ne tik! Jei nuolat galvoje kirba klausimai „Kas vyksta Vilniuje?“ ar „Kokie Renginiai Vilniuje šiandiena, o gal rytoj?“, tuomet esate būtent ten, kur reikia – šioje svetainėje rasite išsamią informaciją apie Vilniuje ir Vilniaus rajone artimiausiu metu įvyksiančius renginius.   OKTALĖDOS 2021 | VU pučiamųjų orkestro „Oktava" koncertas

Apie

Renginys įvykęs

Jau tradiciją tapęs VU pučiamųjų orkestro kalėdinis koncertas „Oktalėdos" grįžta į Didžiosios aulos sceną gruodžio 18 d., 17 val. Kaip visada, žiūrovų ir klausytojų laukia jaukus, šiltos muzikos kupinas vakaras, kuriame skambės tiek visiems atpažįstamos melodijos, tiek nauji šiuolaikiniai kūriniai pučiamųjų orkestrui.

Oktalėdos – tai dar ne Kalėdos. Tai žaismingas koncertas prieš pat didžiąsias metų šventes, į kurį visada pakviečia Vilniaus universiteto pučiamųjų instrumentų orkestras „Oktava“! Po metų pertraukos dėl 2020-ųjų karantino atgyjanti „Oktalėdų" tradicija laukia savų klausytojų, o oktaviečiai nekantrauja sukurti šventinės nuotaikos kupiną atmosferą!

Už lango jau įsibėgėja žiema ir orkestras intensyviai repetuoja besiruošdamas dovanoti savo muzikos gerbėjams ryškių emocijų vakarą: „Oktalėdų" programa kaip visada kupina įvairiapusiškumu. Koncerte skambės šių laikų pučiamųjų muzikos repertuaras, nustebinsiantis gražiais sąskambiais ir dinamiškumu, taip pat galima bus išgirsti ir gerai žinomų kūrinių iš 1980-ųjų kino filmų, o koncertą tradiciškai pagardins žavūs džiazo, bigbendo ir fusion garsų prieskoniai.

Jautriomis baladėmis ir džiazo standartais „Oktalėdas" papuoš kartu su orkestru pasirodysiančios vokalistės Martyna Kučytė, Roneta Saveiskytė ir Salvija Tumalavičiūtė.

Prie koncerto taip prisijungs ir Vilniaus universiteto Lindihopo šokių grupė, kuri įnirtingai ruošia energingus ir pajudėti kviečiančius šokių pasirodymus.

Koncerto programa jau atrinkta ir entuziastingai repetuojama. Maestro Albinas Kučinskas atskleidė, kad su didžiausiu nekantrumu laukia šių metų „Oktalėdų", juk praeitais metais ši tradicija buvo užgniaužta pandemijos.

Tad kol dar ne Kalėdos – susitikime Oktalėdose!
#oktaledos #darnekaledos

Gruodžio 18 d. šeštadienį, 17 val.
Vilniaus universiteto Didžiojoje auloje, M. K. Čiurlionio g. 21.
Orkestro vadovas ir dirigentas Albinas Kučinskas.
Koncertas visai šeimai, įėjimas laisvas, bet BŪTINAS GALIOJANTIS GALIMYBIŲ PASAS ir REGISTRACIJA pandemijos valdymo tikslais.

Registruodamasis renginiui, asmuo sutinka perduoti savo asmens duomenis juos saugoti. Duomenys bus tvarkomi tik COVID-19 ligos (koronaviruso infekcijos) profilaktikos ir kontrolės priemonių įgyvendinimo tikslais. Duomenys bus saugomi ne ilgiau kaip 21 dieną po įvykusio reginio.