Hey, vilniečiai ir ne tik! Jei nuolat galvoje kirba klausimai „Kas vyksta Vilniuje?“ ar „Kokie Renginiai Vilniuje šiandiena, o gal rytoj?“, tuomet esate būtent ten, kur reikia – šioje svetainėje rasite išsamią informaciją apie Vilniuje ir Vilniaus rajone artimiausiu metu įvyksiančius renginius.   


Vilnius Dub Club

Apie

Renginys įvykęs

Po kelių metų pertraukos Vilnius Dub Club sugrįžta tam, kad patiekti unikalų sound system potyrį pačioje Vilniaus širdyje. Geriausios reggae dub bei jų didelę įtaką patyrusių žanrų selekcijos pastiprintos originalių žemę drebinančių garso sistemų.
Ilgiausiai Lietuvoje gyvuojanti reggae garso sistema Wolde Egziabher, priešakyje su Ras Pavel, jam talkinančiais selektoriais Ras Oleg ir Josef, bei vokalistais Indre, Deividu iš Dejahvu grupės, bei Jama, pristato analogų neturinčią roots and culture sesija su kvapa gniaužiančiom boso linijom ir stipriais reggae, dub ritmais.
Octadony Sound –reggae dub inspiruoti garsai, tyrinėjantys elektroninę muzikos pusę bus pagardinti vienais stipriausių Lietuvoje selektorių ir prodiuserių garsų, tokių kaip Giriu Dvasios, Eroott, Adony, Octagon ir Lukas.
Vieta – Islandijos g. 6, Vilnius
Data – Spalio 14
Durys - 21h
Parama – nuo 7eur

Organizatoriai pasilieka teisę į renginį neįleisti įtartinų bei nepageidaujamų asmenų. Į renginį draudžiama įsinešti: alkoholį, gėrimus, ginklus, narkotines medžiagas.