Hey, vilniečiai ir ne tik! Jei nuolat galvoje kirba klausimai „Kas vyksta Vilniuje?“ ar „Kokie Renginiai Vilniuje šiandiena, o gal rytoj?“, tuomet esate būtent ten, kur reikia – šioje svetainėje rasite išsamią informaciją apie Vilniuje ir Vilniaus rajone artimiausiu metu įvyksiančius renginius.   


„Kur giria žaliuoja...“: Vilniaus universiteto chorų sezono atidarymo koncertas

Informacija

Renginys Renginys:
Koncertas
Data Data:
Šeštadienis, Rugsėjis 16, 2023
Vieta Vieta:
VU Šv. Jonų bažnyčia, Šv. Jono g. 12
Pradžia Pradžia:
18:00 val.
Pirkti internetu Pirkti internetu:

Apie

Rugsėjo 16 dieną, 18 valandą Vilniaus universiteto (VU) Šv. Jonų bažnyčioje trys VU chorai – „Virgo“, „Gaudeamus“ ir „Pro Musica“ – kartu su kolegomis iš Latvijos universiteto pristatys Lietuvos Dainų šventės šimtmečio repertuarą sezono atidarymo koncerte „Kur giria žaliuoja...“.

Koncerto programoje trys VU chorai atliks 2024 metais vyksiančios Dainų šventės šimtmečio programą, o svečiai iš Latvijos universiteto – choras „Jubilate“ – atliks Latvijos Dainų šventės 150-mečio programą. Koncerto pabaigoje kolektyvai susijungs į jungtinį chorą bendriems kūriniams, taip kurdami bendradarbiavimo, vienybės ir broliškumo atmosferą.

Koncerto programoje skambės Dainiaus Pulausko, Kęstučio Daugirdo, Juozo Tallat-Kelpšos, Giedriaus Svilainio, Laimio Vilkončiaus, Juozo Gudavičiaus, Andrejs Jurjans ir kitų kompozitorių kūriniai.

Vilniaus universiteto chorų meno vadovė ir vyriausioji dirigentė Rasa Gelgotienė.

Chormeisteriai: Ignas Garla, Nerijus Masevičius, Deividas Kukta, Donatas Zakaras, Indrė Pinkevičė, Raminta Gocentienė.

Latvijos universiteto „Jubilate“ meno vadovas – Juris Kļaviņš.

Chormeisteriai: Andris Mockus ir Guntars Felsbergs.

Koncertmeisterė: Ilze Dzerve.