Hey, vilniečiai ir ne tik! Jei nuolat galvoje kirba klausimai „Kas vyksta Vilniuje?“ ar „Kokie Renginiai Vilniuje šiandiena, o gal rytoj?“, tuomet esate būtent ten, kur reikia – šioje svetainėje rasite išsamią informaciją apie Vilniuje ir Vilniaus rajone artimiausiu metu įvyksiančius renginius.   


Vilniaus kalneliai

Apie

Renginys įvykęs

Birželio 15 d. 19 val. kviečiame į Rotušės vasaros festivalio KOLONADA koncertą VILNIAUS KALNELIAI

Koncerte dalyvauja Lietuvos kariuomenės krašto apsaugos savanorių pajėgų bigbendas, meno vadovas – kpt. Ričardas Čiupkovas,
Solistai – Jurgis Brūzga (vokalas), Andrius Balachovičius (akordeonas) ir Neringa Nekrašiūtė (vokalas)
Sostinės vaikų ir jaunimo centro choras KIVI, meno vadovė – Danguolė Aukselienė

Krašto apsaugos savanorių pajėgų bigbendas koncertuoja įvairioms auditorijoms tiek Lietuvoje, tiek ir užsienyje.
Kolektyvas, įsikūręs Vilniuje, Krašto apsaugos savanorių pajėgų štabe, atneša muzikos skambesį į karinius, visuomeninius renginius, taip pat mokyklas, aikštes, koncertų sales, muzikos festivalius. Kai to reikalauja koncertų specifika, pasirodo mažesnės KASP bigbendo muzikantų grupės – JAZZ Combo ir diksilendo grupės.
Bigbendas yra išleidęs 3 kompaktines plokšteles.
Kad ir kur koncertuotų Krašto apsaugos savanorių pajėgų bigbendas, jis kalba tarptautine muzikos kalba, puoselėdamas kultūrines vertybes ir keldamas Lietuvos kariuomenės prestižą.
Koncertuodamas nuo įkūrimo 1991 m., KASP bigbendas tapo neatsiejama Lietuvos kariuomenės Krašto apsaugos savanorių pajėgų dalimi.

Sostinės vaikų ir jaunimo centro choras KIVI yra šiuolaikinės lietuvių chorinės muzikos autorių interpretatorius, lietuvių kompozitorių kūrinių populiarintojas, pelnęs aukščiausius įvertinimus garsiausiuose chorinės muzikos konkursuose visame pasaulyje. Choro atliekamos „naujam gyvenimui prikeltos“ lietuvių liaudies dainos yra puikiai pritaikytos ir atlikėjui, ir reikliam šiuolaikiniam klausytojui, kur išlaikoma šiai muzikai būdinga dermė, stilistika, skambesys.
Danguolės Aukselienės vadovaujamas jaunimo choras yra daugelio tarptautinių konkursų laureatai bei Grand Prix, chorų olimpiadų laimėtojai Čekijoje, Bulgarijoje, Italijoje, Švedijoje, Danijoje, Olandijoje, Norvegijoje, Lietuvoje, Didžiojoje Britanijoje, Latvijoje, Kinijoje, Austrijoje, Pietų Korėjoje, Lenkijoje, Japonijoje, Jungtinėse Amerikos Valstijose, Makedonijoje, Ispanijoje, Maltoje, Šveicarijoje, Vokietijoje, Belgijoje, Prancūzijoje.
2007 ir 2021 m. vaikų ir jaunimo chorui KIVI ir vadovei Danguolei Aukselienei buvo įteiktas „Aukso Paukštės“ apdovanojimas, 2009 m. – apdovanoti Lietuvos Respublikos Prezidento Valdo Adamkaus padėka už ypatingą indėlį į Lietuvos meno ir kultūros bendruomenės dvasinių vertybių ir muzikinės tradicijos kūrimą bei puoselėjimą, už jaunųjų talentų ugdymą.
2012–2015 m., kasmet kolektyvas apdovanotas Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės padėkos raštais už ypatingą indėlį į Lietuvos meno ir kultūros bendruomenės dvasinių vertybių ir muzikinių tradicijų kūrimą bei puoselėjimą, už jaunųjų talentų ugdymą.
2021 m. kolektyvui įteikta Lietuvos Ministrės Pirmininkės Ingridos Šimonytės padėka už laimėjimą pasaulio chorų žaidynėse, atstovaujant Lietuvą.
2022 m. choras KIVI buvo apdovanotas Lietuvos kūrėjų asociacijos ir Lietuvos muzikų sąjungos apdovanojimu – „Auksiniu disku“.

Festivalį organizuoja Vilniaus Rotušė
Mecenatas – Vilniaus savivaldybė
Informaciniai partneriai: JCDECAUX LIETUVA, LAISVĖS TV, ZNAD WILII
Rėmėjai ir partneriai: Lietuvos kariuomenė, JAGA LT, Vilniaus apšvietimas, KARCHER, mineralinis vanduo AKVILĖ, viešbutis ST. PALACE