Hey, vilniečiai ir ne tik! Jei nuolat galvoje kirba klausimai „Kas vyksta Vilniuje?“ ar „Kokie Renginiai Vilniuje šiandiena, o gal rytoj?“, tuomet esate būtent ten, kur reikia – šioje svetainėje rasite išsamią informaciją apie Vilniuje ir Vilniaus rajone artimiausiu metu įvyksiančius renginius.   Trečioji "Vilkas keičia kailį" meninė instaliacija

Apie

Renginys įvykęs

Tarpdisciplininio meno atstovė Eglė Pilkauskaitė šį kartą vilką „perrengs“ ypatingu būdu sukurtu „drabužiu“. „Vilnius save pozicionuoja kaip inovatyvus, naujausias skaitmenines technologijas vystantis miestas, todėl prisimenant sostinės įkūrimo legendos pradžią, siūlau pabandyti pamatyti Vilnių skaitmeninio sapno kontekste. Naudojant skirtingų laikotarpių Vilniaus miesto fotografijų kolekciją iš Lietuvos literatūros ir meno archyvo fondų sugeneruoti galimos ateities vaizdai. Tokiu būdu pritaikius dirbtinio intelekto „gilaus miego“ principą, kuriamas naujas skaitmeninis sapnas.“ – savo kūrinį pristato pati autorė.
Kaip menininkei pavyks įgyvendinti savo sumanymą, siūlome pamatyti patiems gegužės 8 d. Sapiegų parke prie seniūnijos. Pradžia – 13 val.
Dalyvauja:
Lietuvos literatūros ir meno archyvo direktorius, restauratorius, menotyrininkas Juozapas Blažiūnas,
Antakalnio progimnazijos „Alternatyvios muzikos sekėjai“.