Hey, vilniečiai ir ne tik! Jei nuolat galvoje kirba klausimai „Kas vyksta Vilniuje?“ ar „Kokie Renginiai Vilniuje šiandiena, o gal rytoj?“, tuomet esate būtent ten, kur reikia – šioje svetainėje rasite išsamią informaciją apie Vilniuje ir Vilniaus rajone artimiausiu metu įvyksiančius renginius.   


Vienu ritmu su Ukraina | GMD PREPARTY

Apie

Renginys įvykęs

Likus vos kelioms dienoms iki 17-osios Gatvės muzikos dienos, susirinksime Downtown Forest kiemelyje apšilti kojų, rankų ir balso stygų ateinančiai muzikos šventei!
Koncertas skiriamas mūsų bičiuliams ukrainiečiams – už bilietų pardavimus surinktos lėšos bus pervestos NVO “Лoгістичний Штаб“ (“Logistychnyi Shtab”), kurios logistikai vadovauja Ukrainoje vykstančios GMD organizatorė Olesia Korzhenevska.
Scenoje pasirodys:
Kristijonas RibaitiS
Akli
Colours of Bubbles
Gatvės muzikos diena #VienuRitmu su Ukraina
Renginio metu bus galimybė įsigyti specialaus leidimo GMD „Tarp mūsų viskas skamba“ marškinėlių, už kurių pardavimus surinkti pinigai taip pat keliaus į minėto NVO sąskaitą. Šiuos marškinėlius taip pat galima įsigyti ir internetu: 

Apie GMD:
Gatvės muzikos diena – tarptautinė muzikos šventė, kurią 2007 metais inicijavo legendinis Lietuvos muzikantas Andrius Mamontovas. Renginio idėja paprasta - kasmet, šimtai atlikėjų išeina į gatves ir savo muzika pripildo miestų gatves, skverus ir parkus. Groti GMD gali kiekvienas – muzikos profesionalas, mėgėjas ar vos pradėjęs groti. Bėgant metams, GMD pasklido po pasaulį, o Ukraina tapo viena aktyviausių prie idėjos prisijungusių šalių – 2021 metais GMD vyko daugiau nei 60 Ukrainos miestų!
Šiemet, gegužės 20 dieną Vilniaus kaip ir visos Lietuvos gatvėse skambės 17-oji GATVĖS MUZIKOS DIENA >>>