Hey, vilniečiai ir ne tik! Jei nuolat galvoje kirba klausimai „Kas vyksta Vilniuje?“ ar „Kokie Renginiai Vilniuje šiandiena, o gal rytoj?“, tuomet esate būtent ten, kur reikia – šioje svetainėje rasite išsamią informaciją apie Vilniuje ir Vilniaus rajone artimiausiu metu įvyksiančius renginius.   Pagal S. Aleksijevič knygą „Černobylio malda“ Vienišas žmogaus balsas rež. V. Dorondov

Renginio informacija

Renginys Renginys:
Spektaklis
Data Data:
Ketvirtadienis, Rugsėjis 30, 2021
Vieta Vieta:
Rusų dramos teatras, Jono Basanavičiaus g. 13, Vilnius
Pradžia Pradžia:
18:30 val.
Trukmė Trukmė:
1 val. 10 min.
Bilietus platina Bilietus platina:
tiketa.lt
Pirkti internetu Pirkti internetu:

Apie

Viena iš pagrindinių LRDT aktorių Aleksandra Metalnikova sumąstė savo monospektaklį pagal knygą „Černobylio malda“ dar iki tol, kai jos autorė Svetlana Aleksijevič pelnė Nobelio literatūros premiją. Vaidinime skamba tik vienas šios knygos pasakojimas, jo antrašte pavadintas spektaklis. Žiūrovai čia neišgirs faktų apie didžiausią žmonijos istorijoje technologinę katastrofą – Černobylio atominės jėgainės sprogimą 1986 m. balandžio 26 d. Aktorę įkvėpė rusų moters, žuvusio jauno gelbėtojo „likvidatoriaus“ taip pat jaunos našlės, pasakojimas. Tas jos pasakojimas – tarsi himnas judviejų meilei, kurią toji milžiniška katastrofa paskatino suliepsnoti neregėta jėga, nors jiedu – niekuo neypatingi, tik labai tyros ir jautrios sielos žmonės.

Aktorė Aleksandra Metalnikova pelnė XIV kamerinių spektaklių festivalio Panevėžyje Didįjį prizą ir IX Dalios Tamulevičiūtės profesionalių teatrų festivalio apdovanojimą „Geriausia festivalio aktorė“ už vaidmenį LRDT monospektaklyje „Vienišas žmogaus balsas“.

Spektaklis vaidinamas rusų kalba.

Kūrybinė grupė:
Režisierius – Vladimir Dorondov
Dailininkė – Ana Berdnikova
Šviesos – Simono Gudelio