Hey, vilniečiai ir ne tik! Jei nuolat galvoje kirba klausimai „Kas vyksta Vilniuje?“ ar „Kokie Renginiai Vilniuje šiandiena, o gal rytoj?“, tuomet esate būtent ten, kur reikia – šioje svetainėje rasite išsamią informaciją apie Vilniuje ir Vilniaus rajone artimiausiu metu įvyksiančius renginius.   Veronika Chichi Quartet

Apie

Renginys įvykęs

Veronika ChiChi- vokalas
Dmitrij Golovanov - klavišiniai
Arturs Duckis - kontrabosas
Kristupas Kmitas - mušamieji

Renginį veda aktorius Andrius Bialobžeskis

Veronika ChiChi - publikos pamėgta, šarminga ir ambicinga džiazo vokalo meistrė, kurios balsas suvirpina kiekvieno klausytojo sielos stygas. Ryškiai ir drąsiai įžengusi į Lietuvos džiazo sceną, po kelių metų ji jau subūrė įspūdingą tarptautinį atlikėjų kvartetą su kuriuo įrašė debiutinį albumą “Singer of a 1000 faces”.

Veronika yra aktyvi džiazo scenos dalyvė, nuolat koncertuojanti su savo kvartetu, retro svingo vokaliniu trio “The Ditties”, duetu su D. Golovanovu, taip pat koncertavo daugelyje Europos šalių bei JAV, Kinijoje ir Rusijoje su šiuolaikine opera "Geros Dienos!” ir kitais projektais.

Surinkusi vienus geriausių savo kartos džiazo atlikėjų, ji surado tobulai tarpusavyje derančių muzikantų kombinaciją. Lengvumas ir polėkis, drąsa ir žaismingumas persmelkia Veronika ChiChi kvarteto muziką.

Susitikime Rotušės kolonadoje!

Rėmėjas - Vilniaus miesto savivaldybė
Partneriai - LRT, Lietuvos kariuomenė, Vilniaus Klubas, UAB „Vilniaus apšvietimas“, UAB „RTA grupė“, JCDecaux