Hey, vilniečiai ir ne tik! Jei nuolat galvoje kirba klausimai „Kas vyksta Vilniuje?“ ar „Kokie Renginiai Vilniuje šiandiena, o gal rytoj?“, tuomet esate būtent ten, kur reikia – šioje svetainėje rasite išsamią informaciją apie Vilniuje ir Vilniaus rajone artimiausiu metu įvyksiančius renginius.   Premjera | Vegetacinė Būklė: rež. Naubertas Jasinskas

Apie

Renginys įvykęs

„Jūs pabandykite vieną dieną panaikinti asmenvardį „aš“ ir pabūti visuma“, – režisierius Naubertas Jasinskas. Gausios kūrybinės komandos kuriama teatrinė patirtis „Vegetacinė būklė“ žiūrovą kviečia į pasaulį pažiūrėti iš perspektyvos, kuri atsiveria į šalį atidėjus žmogiškąjį ego. Seanso metu dvylika žiūrovų patirs personifikuotus ir unikalius išgyvenimus, kai šviesomis, garsais, aktorių įrašytais audio tekstais, kvapais kiekvienas spektaklio dalyvis savitai ir asmeniškai pajus, ką reiškia atsidurti vegetacinėje būsenoje ir tarsi pamatyti save iš šalies. „Vegetacinė būklė“ sukurtas remiantis dramaturgės Manuelos Infantės pjese, kurios struktūroje pritaikyti įvairūs augalų gyvavimo etapai, užfiksuoti esminiai virsmai. Jie leidžia keisti žmogiškus aplinkos suvokimo principus ir pačiam spektaklio dalyviui išgyventi vegetacinę būseną, kuri įtraukia, ramina ir padeda į pasaulį pažvelgti kitu kampu. Kūrėjai teatrinėje patirtyje ieško būdų suvokti žmonių, kaip rūšies, egzistavimo modelius.

Režisierius – Naubertas Jasinskas
Vertėja – Ieva Emilija Rozenbergaitė
Scenografė – Sigita Šimkūnaitė
Kompozitorius – Gintaras Sodeika
Video projekcijų autorius – Ričard Žigis
Šviesų dailininkas – Dainius Urbonis
Tekstą įgarsino: Airida Gintautaitė, Alvydė Pikturnaitė, Arvydas Dapšys, Gintarė Latvėnaitė-Glušajeva, Kamilė Galkutė, Matas Sigliukas, Vaiva Mainelytė
Medijos menininkė – Ainė Petkūnaitė
Projektą finansuoja Lietuvos kultūros taryba ir Vilniaus miesto savivaldybė.
Projekto organizatorius „Meno Alchemija“.
Projektą palaiko ir įgyvendinti padeda Meno ir mokslo laboratorija, Jono Meko vizualiųjų menų centras, Teatro žurnalas, knygynų tinklas „VAGA“, VšĮ „Patyrimai“.

Renginio trukmė – 1 val.

Dėmesio! Visi vyresni nei 6 metų amžiaus žiūrovai renginio metu privalo dėvėti medicinines kaukes arba FFP2 lygio respiratorius.

Renginys yra viena iš Vilniaus 700-tojo jubiliejaus iniciatyvų. Kelis metus organizuojama šventė kuriama partnerystės principu.