Hey, vilniečiai ir ne tik! Jei nuolat galvoje kirba klausimai „Kas vyksta Vilniuje?“ ar „Kokie Renginiai Vilniuje šiandiena, o gal rytoj?“, tuomet esate būtent ten, kur reikia – šioje svetainėje rasite išsamią informaciją apie Vilniuje ir Vilniaus rajone artimiausiu metu įvyksiančius renginius.   Meno paroda Užupyje | Vasaros Karštis

Informacija

Nemokamas Nemokamas:
Renginys Renginys:
Paroda
Vieta Vieta:
TUMO GALERIJA | Užupio g. 19, Vilnius
Vyksta Vyksta:
2022 m. birželio 25 d. – liepos 31 d.

Apie

Birželio 25 dieną Tumo galerijoje atsidaro naujausia ir, ko gero, įspūdingiausių, pasaulinį pripažinimą pelniusių, po pasaulį besiblaškiusių Lietuvos meno grandų – Jono Rimšos, Prano Domšaičio, Arbit Blato, Theo Tobiasse, Vytauto Kasiulio ir kt. – tapybos darbų paroda VASAROS KARŠTIS.

Kviečiame į vizualią kelionę po menininkų patirtus pasaulius, atgimstančius Afrikos peizažuose, senosios indėnų ir ispanų kultūrų, amžinybėje sustingusių kaimelių ir miestelių atvaizduose, nenustojančio keliauti žmogaus kasdienybėje, praeivio žvilgsnyje. Įžengus pro Tumo galerijos duris, trumpam palikus karščiu alsuojantį miestą, laukia įdomi pažintis su įvairialype, vidinės įtampos (karščio) prisotinta meno kūrinių kolekcija.

VIETA:
Tumo Galerija, Užupio g. 19, Vilnius

ATIDARYTA:
IV-V 12-19 val.
VI-VII 12-18 val.

Paroda bus atidaryta nuo birželio 25 d. iki liepos 31 d.
Parodos lankymas nemokamas.