Hey, vilniečiai ir ne tik! Jei nuolat galvoje kirba klausimai „Kas vyksta Vilniuje?“ ar „Kokie Renginiai Vilniuje šiandiena, o gal rytoj?“, tuomet esate būtent ten, kur reikia – šioje svetainėje rasite išsamią informaciją apie Vilniuje ir Vilniaus rajone artimiausiu metu įvyksiančius renginius.   VALSTYBĖS PAŽINIMO CENTRAS ŽALIŲJŲ IDĖJŲ FESTIVALYJE 2022!

Apie

Renginys įvykęs

Valstybės pažinimo centras jungiasi prie Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarijos „Žaliųjų idėjų festivalio“ ir kviečia dalyvauti edukacinėse dirbtuvėse „Vabzdžių viešbučių kūrimas su gamtininke Edita Medeina“ bei „Biologinės įvairovės palaikymo priemonių ABC su botanike Vilma Gudiniene“!

12 val. kviečiame į valandos trukmės užsiėmimą su aplinkosaugininke Edita Medeina, kuri supažindins, kas yra vabzdžių viešbutis ir kuo jis svarbus bei pakvies padėti pagaminti namelį vabzdžiams Prezidentūros istoriniam parkui. Edukacinėse dirbtuvėse taip pat sužinosite, kas gali juose apsigyventi ir kaip jį pasigaminti savarankiškai namuose!

15 val. kviečiame į valandos trukmės užsiėmimą su Vilma Gudyniene, kuriame botanike pasidalins, kuo biologinė įvairovė yra svarbi aplinkai bei kaip galime ją puoselėti. Taip pat supažindins su įvairiomis augalų sėklomis ir papasakos, kaip kiekvienas iš mūsų galime išsaugoti bioįvairovę savo kieme!

Iki susitikimo birželio 5-ąją!