Hey, vilniečiai ir ne tik! Jei nuolat galvoje kirba klausimai „Ką veikti Vilniuje?“ ar „Kokie Renginiai Vilniuje vyksta?“, tuomet esate būtent ten, kur reikia – šioje svetainėje rasite išsamią informaciją apie Vilniuje vykstančius ir artimiausiu metu įvyksiančius renginius.   Stovykla vaikams: Keistuolių teatro dienos kūrybiškumo stovykla

Renginio informacija

Renginys:
Stovkla vaikams
Pamaina:
Liepos 13-17 d.
Pradžia:
09:30 val
Trukmė:
5 dienos
Vieta:
Vilniaus Valdorfo Žalioji Mokykla (Malūno g. 37, Skirgiškės, Vilniaus r.)

Apie

Penktoji Keistuolių teatro kūrybiškumo stovykla šiemet dalyvius pasitiks dar kitokia! 2020-ųjų metų stovyklos kodinis pavadinimas – “Pati labiausia”. Ką gi tai reiškia?

Šie metai Keistuoliams – keistesni ir ypatingesni už visus kitus. Prasidėjus didžiajai teatro renovacijai ir užsivėrus durims į įprastas jo erdves, kūrybinei komandai atsirado daugiau laisvo laiko, kurį jie nusprendė užpildyti skaitydami knygas. Juk knygos – neatsiejama teatro dalis: visos čia gimstančios istorijos visų pirma užrašomos, nesvarbu, ar tai – senų seniausia pjesė, ar ką tik į galvą šovusi keistuoliškiausia idėja. Iš naujo atradę knygų skaitymo malonumą, Keistuoliai nusprendė teatrą bei literatūrą sujungti dar kitaip ir tai padaryti ne bet kur, o visų laukiamoje kūrybiškumo stovykloje!

Kviečiame nedelsti ir registruotis į stovyklą jau dabar!

Registracijos anketa: registruotis

Skirtingu laiku pakviesime skirtingo amžiaus vaikus - taip stovyklos programą galėsime labiau orientuoti į atskirų amžiaus grupių interesus bei gebėjimus:

  • Liepos 13 d. - 17 d. → 8 - 11 m.
  • Liepos 20 d. - 24 d. → 12 - 15 m.

Nors visos knygos yra savaip ypatingos, kiekvienas iš mūsų turi savo ypatingiausią, įdomiausią, gražiausią, PAČIĄ LABIAUSIĄ knygą – būtent apie jas daugiausiai kalbėsime, kursime ir žaisime Keistuolių teatro kūrybiškumo stovyklos metu! Šiais metais stovyklos dalyvius kviesime savo pačią labiausią knygą pasiimti kartu ir drauge mėginsime naujai pažadinti puslapiuose užsnūdusias istorijas. Čia sužinosite, jog galima skaityti ir bežodę knygą, galėsite patys sukurti savo knygą ar komiksą, sudėlioti pačią labiausią biblioteką, įsirengti miško skaityklą ir daugybę kitų įdomybių! Be viso to, kaip ir ankstesniais metais, pažindinsimės su savyje slypinčiomis kūrybinėmis jėgomis, mankštinsime kūną ir fantaziją, siausime gamtos apsuptyje – Valdorfo Žaliosios mokyklos teritorijoje – bei kursime naujas draugystes ir neišdildomus įspūdžius

5 dienų trukmės stovyklos kaina: 210 €

Stovyklavimo laikas: 9.30-17.00 val. (vaikai iš Keistuolių teatro išvyksta 8:30, parvežami atgal iki teatro 18:00)

Stovyklavimo laikas: 9.30-17.00 val. (vaikai iš Keistuolių teatro išvyksta 8:30, parvežami atgal iki teatro 18:00)

Maitinimas: pietūs ir sveiki užkandžiai.

Kreiptis el. paštu keistuoliustovykla@gmail.com telefonu: 8 650 14486

Specialus autobusas darbo dienos pradžioje vaikus iš Keistuolių teatro (Laisvės pr. 60) nuveš į stovyklos vietą ir parveš vakare atgal. Prašome registruojantis nurodyti, ar ši paslauga bus reikalinga Jūsų vaikui.

Primename, jog stovykla vyks vietoje, kur daugelis veiklų bus vykdoma po atviru dangumi, gamtos apsuptyje. Prašome į tai atsižvelgti, jei Jūsų vaikas yra alergiškas žiedadulkėms, vabzdžiams ar dėl kitų priežasčių negali įsitraukti į gamtoje vykdomas veiklas.


Daugiau informacijos apie stovyklos vietą http://www.zaliojimokykla.lt

Iki susitikimo PAČIOJE LABIAUSIOJE Keistuolių teatro kūrybiškumo stovykloje!

Projekto draugai Tarptautinė teisės ir verslo aukštoji mokykla!