Hey, vilniečiai ir ne tik! Jei nuolat galvoje kirba klausimai „Kas vyksta Vilniuje?“ ar „Kokie Renginiai Vilniuje šiandiena, o gal rytoj?“, tuomet esate būtent ten, kur reikia – šioje svetainėje rasite išsamią informaciją apie Vilniuje ir Vilniaus rajone artimiausiu metu įvyksiančius renginius.   


Vaidas Baumila: Naujieji metai

Apie

Renginys įvykęs

Sakoma, kad kaip sutiksi Naujuosius metus, tokie jie ir bus. Šiemet milžiniško populiarumo sulaukusio kūrinio „Kunigunda“ atlikėjas Vaidas Baumila kviečia 2022-uosius metus pasitikti kartu ir kaip niekada garsiai! Dainininkas išskirtinėje sostinės erdvėje, „Pirklių klube“, paskutinį metų vakarą savo ištikimiausiems gerbėjams surengs du vienintelius gyvo garso koncertus šią žiemą.

„Ši ypatingai sėkminga vasara mane dar labiau suartino su klausytojais, kurių gretos, jaučiu, tikrai išsiplėtė. Tad man bus ypatingai malonu susitikti su savo ištikimiausiais gerbėjais, kurie prisijungs prie jaukaus Naujųjų metų sutikimo koncerto“, – į šventinį renginį savo klausytojus kviečia V. Baumila.

Naujametinėje programoje paskutinį kartą šiais metais itin garsiai nuskambės vasariškas V. Baumilos hitas „Kunigunda“ ir kitos publikos jau pamėgtos dainos. Šventinę atmosferą jaukiais akordais taip pat kurs sentimentaliausios kalėdinės melodijos. Koncertuose publikos laukia ir išskirtinė galimybė išgirsti naujausių atlikėjo kūrinių premjeras. Po antrojo koncerto, vidurnaktį, šventė persikels į „Pirklių klubo“ terasą, kur virš sostinės stogų stebėsime fejerverkus ir sveikinsime vieni kitus su Naujaisiais metais!

Koncerto laikai:
18 val. – Vaidas Baumila: Naujieji metai
21:30 val. – Vaidas Baumila: Naujieji metai

Susitikime jau labai greitai!

Vietų kiekis ribotas, bilietai brangs.