Hey, vilniečiai ir ne tik! Jei nuolat galvoje kirba klausimai „Kas vyksta Vilniuje?“ ar „Kokie Renginiai Vilniuje šiandiena, o gal rytoj?“, tuomet esate būtent ten, kur reikia – šioje svetainėje rasite išsamią informaciją apie Vilniuje ir Vilniaus rajone artimiausiu metu įvyksiančius renginius.   Unikalūs drauge

Apie

Renginys įvykęs

Rugpjūčio 9-13 dienomis kviečiame 7-12 metų vaikus į Ramintojos bažnyčios pastato erdėse organizuojamą vaikų dienos stovyklą „Unikalūs drauge”.

Stovyklą globoja Kun. Algirdas Toliatas.

Stovykla dalinai finansuojama Vilniaus miesto savivaldybės.

Stovykloje vaikai pažins save, supančią aplinką, iš naujo atras betarpišką bendravimo džiaugsmą.

Stovyklos metu daug judėsime, leisime laiką lauke, pažinsime gamtą, eksperimentuosime, žadinsime smalsumą, teorines žinias pakrinsime praktikoje.

Stovykloje vaikų laukia:

  • Grupiniai ir individualūs dailės užsiėmimai (piešimas, lipdymas, koliažo gamyba);
  • Muzikos terapijos užsiėmimai;
  • Žygis į gamtą su miškininku;
  • Žygis po Vilnių su miesto urbaniste;
  • Inovatyvūs edukaciniai užsiėmimai Ramintojoje (3D interaktyvių akinių patirtis);
  • Pažintis su socialinės kavinės „Pirmo Blyno” darbuotojais;
  • Stovyklos uždarymo šventė su tėveliais;
  • Kasdieniai dienos aptarimai.

Pietus gamins socialinis restoranas “Pirmas blynas” (galima pasirinkti vegetarišką maistą). Stovyklos vadovai ir veiklų vykdytojai:

Luka – nuo 2014 metų, keliaudama Indijoje pradėjo darbą su vaikais, vėliau Lietuvoje dirbo su jaunuoliais, ugdant jų socialinius įgūdžius „Inovatorių slėnyje”. Praėjusiais metais Luka inicijavo ir įgyvendino dizaino ir architektūros stovyklą jaunimui iki 18 metų.

Gabrielė – bendruomenių ir kūrybinių stovyklų jaunimui vadovė. Turi sukaupusi tarptautinės patirties neformaliame ugdyme su jaunimu, organizuojant bei vykdant jaunimo stovyklas Lietuvoje ir užsienyje.

Veronika gimė ir užaugo pedagogų, muzikų šeimoje. Yra dailės mokytoja, pedagogė, dirbusi Lietuvos, Indijos ir Vokietijos mokyklose. Aktyvi tarpkultūrinio ugdymo atstovė, puoselėjanti kūrybines veiklas ir metodologijas.

Pukų Gabrielė - muzikantė ir dainų kūrėja. Drauge su vaikais tyrinėjo folklorą ir teatre kūrė miuziklus. Šiuo metu mentorė Žaliojoje Gamtos mokykloje ir muzikantė vasaros jaunimo stovykloje "Lietuvos Atgaja". Yra grupės "Arlekinas" įkūrėja.

Raimundas - Vilniaus miesto parkų miškininkas ir aplinkosaugininkas, sukūręs iniciatyvą „Pasimatuok eigulio kepurę”, su kuriuo „eigulio kepurę” matavosi ne tik vaikai, bet, pvz., žurnalistai: Vytaras Radzevičius, Martynas Starkus ir kt..

Stovyklos kaina: 85 EUR (priežiūra, maitinimas, edukacijos, priemonės)

Stovyklos vieta: senamiestyje Ramintojos bažnyčios pastato erdvėse (Savičiaus g. 15, Vilnius)