Hey, vilniečiai ir ne tik! Jei nuolat galvoje kirba klausimai „Kas vyksta Vilniuje?“ ar „Kokie Renginiai Vilniuje šiandiena, o gal rytoj?“, tuomet esate būtent ten, kur reikia – šioje svetainėje rasite išsamią informaciją apie Vilniuje ir Vilniaus rajone artimiausiu metu įvyksiančius renginius.   Ugnė Suprinavičiūtė. Fotografijų Ciklas ,,PRIGIMTIS"

Renginio informacija

Nemokamas Nemokamas:
Renginys Renginys:
Paroda
Vieta Vieta:
Maironio g. 6, Vilniaus Dailės Akademija, Senieji Rūmai, I a.
Vyksta Vyksta:
2021.06.03 - 2021.07.15

Apie

,,Prigimties“ transliuojama mintis – fotografiniu ciklu perteikti idėją apie ryšį tarp autorės, gamtos ir archajinių gyvenviečių. Šiuo ciklu analizuojami kūrėjos fundamentaliūs egzistenciniai suvokimai, kurie formavosi vaikystės aplinkoje, kuri perteikta fotokoliažais.

Su laiku atrandant daugiau patirčių ir kontrastų, per objektų, artimų nuo vaikystės, stebėjimą ir fiksavimą, menininkė tyrinėja savo kintantį požiūrį į esminius dalykus, su tikslu atvaizduoti erdvės, kurioje prasidėjo visapusiškas pasaulio pažinimas, bei vystėsi pamatiniai suvokimai, motyvus. Nykstantys objektai, nudžiūvę augalai bei sena gamta tampa durimis ir langais į naujas idėjas, tiesas ir meno kūrinius. Per nudėvėtus, atpažįstamus, unikalius, paradoksaliai nuo vaikystės didžiausią vertę kūrusius objektus, autorė vaizduoja sau artimą pasaulį, kuriame iki šiol atranda nepažintas paslaptis ir savo žmogiškuosius pamatus.