Hey, vilniečiai ir ne tik! Jei nuolat galvoje kirba klausimai „Kas vyksta Vilniuje?“ ar „Kokie Renginiai Vilniuje šiandiena, o gal rytoj?“, tuomet esate būtent ten, kur reikia – šioje svetainėje rasite išsamią informaciją apie Vilniuje ir Vilniaus rajone artimiausiu metu įvyksiančius renginius.   The travelling democracy lab parodos atidarymas Vilniuje

Apie

Renginys įvykęs

Medijų raštingumas - daugeliui dar sunkiai suprantama, nauja sąvoka. Tačiau internetui tampant vis didesne mūsų gyvenimo dalimi, gebėjimas kritiškai vertinti matomą turinį yra vienas reikšmingiausių modernaus žmogaus gebėjimų. Ar patikimas šis žinių šaltinis? Ar išsakyta nuomonė yra objektyvi? Ar išdėstyta informacija paremta faktais?

„Keliaujančios demokratijos laboratorija“ pirmą kartą buvo sukurta 2018 m. ir apkeliavo visą Švediją, siekdama sustiprinti studentų ir jaunų suaugusiųjų gebėjimą savarankiškai įvertinti įvairių šaltinių patikimumą ir idėjinį atspirties tašką. Ši parodos adaptacija yra įmanoma gavus leidimą ir glaudžiai bendradarbiaujant su Darbo muziejumi (Švedija).

Dabar paroda atkeliauja ir į Vilnių.

Po parodos atidarymo 9:15 - 12:30 val. vyks specialus žiniasklaidos priemonių naudojimo raštingumo seminaras, kurio moderatorius - Leif Lønsmann (Nordic Journalist Center, Denmark). Seminaro metu numatyta kavos ir užkandžių pertraukėlė.

Vilniaus universiteto bibliotekos Mokslinės komunikacijos ir informacijos centras (Saulėtekio al. 5, Vilnius 10222, Lietuva).