Hey, vilniečiai ir ne tik! Jei nuolat galvoje kirba klausimai „Kas vyksta Vilniuje?“ ar „Kokie Renginiai Vilniuje šiandiena, o gal rytoj?“, tuomet esate būtent ten, kur reikia – šioje svetainėje rasite išsamią informaciją apie Vilniuje ir Vilniaus rajone artimiausiu metu įvyksiančius renginius.   


Tėkmė

Informacija

Renginys Renginys:
Paroda
Vieta Vieta:
Trakų Vokės dvaro sodyboje, Žalioji a. 2A, LT-02232, Vilnius
Vyksta Vyksta:
2023.08.30 -2023.10.08
Pradžia Pradžia:
III-V 11-19 val., VII 11-17 val.

Apie

Į Trakų Vokės dvaro sodybą nuo 23-08-30 iki 23-10-08 d. žiūrovus kviečia Skirmantės Žemaitytės daugiasluoksnė ekspozicija „Tėkmė“. Autorės kūriniuose užfiksuotos visuomenės sąmonėje sklandančios ekspektacijos, keliančios neramias nuotaikas. Menininkė atskleidžia problematikos pakopiškumą ir veda žiūrovą per laiko tėkmę tolyn į susitikimą su Likimu.

Idėjai įgyvendinti pasirenkamas meniškai apdirbtas stiklas (stiklo skulptūros, stiklo objektai), tekstilė (meniniai vaizdai perkelti skaitmenine spauda ant audinio). Iliuzijai sukurti naudojamas metalas, apšvietimas, vanduo, spauda ant stiklo. Kvietimas diskutuoti įkūnytas individualizuotais parodai klausimais.

Skirmantė Žemaitytė yra LDS narė, intelektualumu ir jautrumu pasižyminčios menininkės kūrinių yra įsigiję MRU, Palaimintojo J. Matulaičio muziejus, jos darbai buvo tarp laureatų tarptautinėse parodose Jungtiniuose Arabų Emyratuose Dubajuje, Vokietijoje Bonoje, Lietuvoje. Tai – 5-oji menininkės personalinė paroda. Pirmąją ji surengė 2003 metais galerijoje „Rotunda“ Vilniuje.

Darbo laikas: https://www.tvds.lt/darbo-laikas

Laukiame Jūsų apsilankant!