Hey, vilniečiai ir ne tik! Jei nuolat galvoje kirba klausimai „Kas vyksta Vilniuje?“ ar „Kokie Renginiai Vilniuje šiandiena, o gal rytoj?“, tuomet esate būtent ten, kur reikia – šioje svetainėje rasite išsamią informaciją apie Vilniuje ir Vilniaus rajone artimiausiu metu įvyksiančius renginius.   Tėčių lopšinės Fantome

Apie

Renginys įvykęs

Oncertinė programa šeimai „Tėčių lopšinės“ atvyksta į Vilnių.

Ar esate kada nors girdėję tėčių lopšines?

Jau 10 metų su pertraukėlėmis iš tėčių lūpų nenustoja skambėti vaikiškos dainos sudėtos į koncertinę, muzikinę, šeimyninę programą „Tėčių lopšinės“. Čia skamba šilčiausios/šmaikščiausios dainelės, kurios šią vasaros pradžioje sugulė į albumą „Geriausios XXIa. Lopšinės – Tėčių“.

Koncertas kiek neįprastas savo forma, bet labai jaukus ir savitas, nes koncerto dalyviais galės pabūti kiekvienas! Ant mamos ar tėčio rankų sūpuojasi mažyliai į taktą, vyresni pamiklina rankeles ir kojeles. Su mūsų parūpintais instrumentais vyresnėliai įsijungia į muzikuojančių gretas, dažnai, nors ir trumpam, suburia muzikuojančių mažylių orkestrą, kuriam šį kart diriguos Linas Švirinas (Klaipėda). Koncerte Jūsų laukia ir kitų netikėtų malonių susitikimų bei netikėtų pažinčių, nes į koncertą susirenka ir vaikų, ir tėvų bendraamžiai.

Kurkime gražaus bendravimo tradicijas kartu ir su muzika.

Kultūrinis mokestis - 3 eur
Vaikams iki 6 m - nemokamai

Vartai: 16:00
Koncertas: 17:00

Fantome atsiskaitoma tik grynaisiais