Hey, vilniečiai ir ne tik! Jei nuolat galvoje kirba klausimai „Kas vyksta Vilniuje?“ ar „Kokie Renginiai Vilniuje šiandiena, o gal rytoj?“, tuomet esate būtent ten, kur reikia – šioje svetainėje rasite išsamią informaciją apie Vilniuje ir Vilniaus rajone artimiausiu metu įvyksiančius renginius.   Tattoo ir auskarų diena Dogspotui

Apie

Renginys įvykęs

„Pink Parlor“ (Vilnius), „Botanikum“ (Vilnius), „De Ribas Jewellery Lounge“ / Gincė piercing (Vilnius), „Moonink“ (Vilnius), „No Drama“ (Kaunas), „RedHill“ (Kaunas), „Another Tattoo Studio“ (Kaunas), „Black Tattoo Crew“ (Klaipėda), „Tattoo Virus Studija“ (Klaipėda), „Silver Bell“ (Šiauliai), „Pietų kryptis“ (Alytus), The Baltic Tattoo (Alytus) PIRMASIS TOKS RENGINYS LIETUVOJE – 12 TATUIRUOČIŲ IR AUSKARŲ VĖRIMO STUDIJŲ IŠ VISOS LIETUVOS VIENIJASI BENDRAM TIKSLUI!

Po jau dvejus metus iš eilės PINK PARLOR organizuotų labdaros renginių DOGSPOTUI, šiais metais studijos savininkei Barborai kilo fantastiška idėja – o jeigu šį, trečiąjį kartą padaryti dar daugiau? Geriau? Galbūt norėtų prisijungti dar kelios studijos? O gal ir kiti miestai? Ir BAM, mes turime beprecedentį renginį – TATUIRUOČIŲ IR AUSKARŲ VĖRIMO DIENĄ DOGSPOTUI!

Spalio 9-ąją dieną, šeštadienį, net 12-ka tatuiruočių ir auskarų vėrimo studijų skirtinguose Lietuvos miestuose (Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Alytuje, Šiauliuose) jungiasi į vieną DIDŽIULĮ labdaros renginį, skirtą kilniam ir gražiam tikslui – paremti DOGSPOTO, suplotanosių prieglaudos, veiklą.

Šią vienintelę dieną išvardintų studijų durys bus ATVIROS visiems, kurie nuspręs pasipuošti kūną nauja tatuiruote ar įsiverti auskarų, o VISOS surinktos lėšos keliaus nuskriaustų suplotanosių gelbėjimui ir priežiūrai.

Iniciatyvoje dalyvauja šios studijos: „Pink Parlor“ (Vilnius), „Botanikum“ (Vilnius), „De Ribas Jewellery Lounge“ / Gincė piercing (Vilnius), „Moonink“ (Vilnius), „No Drama“ (Kaunas), „RedHill“ (Kaunas), „Another Tattoo Studio“ (Kaunas), „Black Tattoo Crew“ (Klaipėda), „Tattoo Virus Studija“ (Klaipėda), „Silver Bell“ (Šiauliai), „Pietų kryptis“ (Alytus), The Baltic Tattoo (Alytus).