Hey, vilniečiai ir ne tik! Jei nuolat galvoje kirba klausimai „Kas vyksta Vilniuje?“ ar „Kokie Renginiai Vilniuje šiandiena, o gal rytoj?“, tuomet esate būtent ten, kur reikia – šioje svetainėje rasite išsamią informaciją apie Vilniuje ir Vilniaus rajone artimiausiu metu įvyksiančius renginius.   Kamerinės muzikos koncertas: Tango karo metu

Renginio informacija

Renginys Renginys:
Koncertas
Data Data:
Penktadienis, Rugpjūtis 6, 2021
Vieta Vieta:
Valdovų rūmų muziejus, Katedros a. 4, LT-01143 Vilnius
Pradžia Pradžia:
19:00 val.
Trukmė Trukmė:
75 min.
Bilietus platina Bilietus platina:
Bilietai.lt
Pirkti internetu Pirkti internetu:

Apie

Koncertinė programa TANGO KARO METU į vieną ansamblį subūrė muzikus, įsitikinusius, kad muzikos kalbos pagalba galima dalintis labai svarbiomis įžvalgomis apie pačius reikšmingiausius patyrimus, ir siekiančius, kad muzikiniai koncertai būtų ne vien smagi pramoga, bet taip pat suvirpintų ir pačias jautriausias klausytojų sielos kerteles.

ATLIKĖJAI
RAFAILAS KARPIS (tenoras)
VYTAUTAS SRIUBIKIS (fleita)
ŽILVINAS BRAZAUSKAS (klarnetas)
RASA VOSYLIŪTĖ (smuikas)
MONIKA KIKNADZĖ (altas)
NATANIA HOFFMAN (violončelė)
SONATA ZUBOVIENĖ (fortepijonas)
ROKAS ZUBOVAS (fortepijonas)

Programa apjungia dešimties kompozitorių kūrinius. Programoje atrado vietą muzika, sukurta Ispanijoje, Anglijoje, Prancūzijoje, Čekijoje, Moravijoje, Lenkijoje, Rusijoje, Olandijoje, Vokietijoje. Čia susipynė tango, valso, polkos, lopšinės, dainos ir kamerinė muzika.

Skambės kompozitorių Carlo Sigmund Taube, Enrique Granados, Boris Golc, Hans Krása, George Butterworth, Dick Kattenburg, Marcel Lattès, Artur Gold, Salo Siegfried Translateur, Marshall Fine „Tango in Time of War“ kūriniai bei Antoine de Saint-Exupery tekstai.

Daugiau informacijos www.impetus.lt