Hey, vilniečiai ir ne tik! Jei nuolat galvoje kirba klausimai „Kas vyksta Vilniuje?“ ar „Kokie Renginiai Vilniuje šiandiena, o gal rytoj?“, tuomet esate būtent ten, kur reikia – šioje svetainėje rasite išsamią informaciją apie Vilniuje ir Vilniaus rajone artimiausiu metu įvyksiančius renginius.   


Kristupo festivalis | Symphonic Beatles

Apie

Renginys įvykęs

Kultinių The Beatles dainų kolekcija orkestrui ir chorui

Atlikėjai: VALSTYBINIS CHORAS VILNIUS, CHORO SOLISTAI
(meno vadovas ir vyr. dirigentas ARTŪRAS DAMBRAUSKAS)
LIETUVOS KARIUOMENĖS ORKESTRAS
(kapelmeisteris mjr. EGIDIJUS ALIŠAUSKAS)
Dirigentas kpt. DAINIUS PAVILIONIS

Pribloškiančiai galingas kultinių The Beatles dainų skambesys! Premjerą ruošiantys atlikėjai intriguoja – rezultatas pranoks jūsų lūkesčius. Skaitydami šias eilutes vargu ar įsivaizduojate, kokios jėgos legendiniams kūriniams suteikia daugybė muzikantų vienoje scenoje. Septyniolika dainų (tarp kurių – Yellow Submarine, Can‘t Buy My Love, Imagine, Let It Be ir kt.) atliks valstybinis choro „Vilnius“ artistai ir solistai su Lietuvos kariuomenės orkestru.
Vilkti The Beatles kūrybą į naują aranžuočių rūbą gal kiek beprotiška idėja, tačiau atlikėjai įsitikinę, jog ji pasiteisins su kaupu. Klasikinės muzikos pasaulyje Johno Lenono ir Paulo McCartney kūrybinis tandemas dažnai įvardijamas „mūsų laikų Šubertu“. Tad aukso raidėmis į muzikos istoriją įrašytos melodijos, turi neišmatuojamą transformacijų potencialą.
Apsilankykite Liverpulio dvasia alsuojančioje premjeroje!

Programoje kūriniai iš grupės The Beatles repertuaro

Trukmė apie 1.10 (be pertraukos).