Hey, vilniečiai ir ne tik! Jei nuolat galvoje kirba klausimai „Kas vyksta Vilniuje?“ ar „Kokie Renginiai Vilniuje šiandiena, o gal rytoj?“, tuomet esate būtent ten, kur reikia – šioje svetainėje rasite išsamią informaciją apie Vilniuje ir Vilniaus rajone artimiausiu metu įvyksiančius renginius.   Svajones nešantys flamingai

Apie

Renginys įvykęs

Pasitinkant rugsėjį, kurį pasaulis mini kaip vėžiu sergančių vaikų mėnesį, „Mamų unija“ kviečia pildyti karščiausias vėžiu sergančių vaikų svajones, kurios susijusios su galimybėmis, apie kurias nesusimąsto sveikų vaikų šeimos – galimybe užaugti, susitikti su draugais, bėgioti ir žaisti, eiti į darželį ar mokyklą, žaisti futbolą, šokti... Rožiniai flamingai – mūsų vaikų svajonių simboliai.

Suteikite jiems galimybę pakilti ir išpildyti sergančių mažylių troškimus.

Rožiniai flamingai visų lauks:
* Rugsėjo 7 - 21 d. | Vilniuje | Vilniaus Rotušės aikštėje.
Projektui pasibaigus, flamingai nutūps fondo pastatytuose „Šeimų namuose“, kuriuose gyvena vėžio paliesti vaikai su šeimomis iš visos Lietuvos, kol mažiesiems atliekamos įvairios procedūros.

Rožinių flamingų projektui sparnus suteikė:
mecenatas – logistikos paslaugų teikėjas „Manvesta“ ir mūsų bičiuliai;
kūrybinė agentūra „Spark“,
spaustuvė „Aurika“,
baldų gamintojas „Magrės baldai“,
viešbutis Palangoje „Gradiali“.

Šiuo projektu labdaros ir paramos fondas vėžiu sergantiems vaikams „Mamų unija“ vienija visus norinčius ir galinčius padėti.

SUTEIKITE VĖŽIU SERGANČIŲ VAIKŲ SVAJONĖMS SPARNUS:
SMS NR. 1344, AUKA 5 EUR;
Norimą sumą skirti galite ir per PAYPAL ar PAYSERA sistemą;
Skirti svajonėms galite ir BANKINIU pavedimu;