Renginiai Vilniuje domina daugelį, todėl, jei ieškote, kas vyks artimiausiu metu sostinėje: šiandien ar rytoj, esate tinkamoje vietoje! Ši svetainė yra puikus šaltinis, kuriame rasite išsamų sąrašą artėjančių renginių tiek Vilniuje, tiek jo apylinkėse.


Kalėdinis VU kamerinio orkestro koncertas „Šv. Kalėdų vakarą“

Apie

Renginys įvykęs

Vilniaus universiteto kamerinis orkestras (meno vadovas ir dirigentas Modestas Jankūnas) kviečia į ilgamete tradicija tapusį šventinį koncertą „Šv. Kalėdų vakarą…”.

Gruodžio 26 d., 18 val. Vilniaus universiteto Šv. Jonų bažnyčioje skambės nuostabių klasikinių ir šiuolaikinių autorių šventinės melodijos, kurių pasiklausyti kviečiami Vilniaus miesto gyventojai ir svečiai.

Koncertinėje programoje orkestras kvies į muzikinę kelionę – skambės vokiečių, prancūzų, ispanų, amerikiečių ir kitų šalių kompozitorių kūriniai. VU kamerinis orkestras atliks elegantiškąjį Johano Sebastiano Bacho (1685-1750) „Brandenburgo koncertą“ Nr. 3, Francois-Joseph Gossec (1734-1829) „Simfoniją“ Nr. 6, Gorka Hermosa (1976) „Anantango” ir kitus kūrinius. Prie malonių instrumentų garsų prisidės solistai Indrė Sokolovaitė (mecosopranas) ir Tomas Zaicevas (akordeonas).

Jaunatviškasis Vilniaus universiteto kamerinis orkestras kasmet rengia koncertus Šv. Kalėdų proga, puoselėja šią ilgametę tradiciją kviesdamas orkestro draugus, universiteto bendruomenę, miesto svečius ir kitus klasikinės muzikos gerbėjus, dalinasi stebuklinga muzika su savo klausytojais. Kolektyvo meno vadovas Modestas Jankūnas pažymi, kad koncertas „Šv. Kalėdų vakarą…” yra vienas jaukiausių Vilniaus universiteto renginių, tapusių tam tikra dvasine orkestro ir bendruomenės tradicija. Kalėdiniuose koncertuose susiburia didžiulė ir palaikanti orkestro šeima: artimieji, draugai, buvę muzikantai, universiteto ir kultūros bendruomenės. Tai - didžiulis emocinis įkvėpimas!